Король Авалона: Битва Драконів

Король Авалона: Битва Драконів – це мобільна гра у жанрі стратегії. Вона з’явилася у 2016 році і досі популярна серед гравців. Вам потрібно створити потужне місто, зібрати армію та завойовувати інші землі.
Можна створити союзи з іншими гравцями, щоб протистояти великим кланам. Спочатку кожен сам за себе. Але чим довше ви гратимете, тим складніше буде робити це без підтримки друзів.

Ігрові особливості

Ви можете спілкуватися з гравцями з усього світу. Допомагай іншим людям, торгуй з різними містами та отримувай свою вигоду.

Війна

Щоб вижити, треба постійно воювати. Будуйте місто, зміцнюйте його та створюйте армію. Бази завжди потрібно покращувати, щоб було простіше воювати. При цьому потрібно використовувати стратегію — ви не можете бездумно нападати на інше місто, поки ваше власне перебуває без захисту.

Завантажити Король Авалона: Битва Драконів можна безкоштовно. Але деякі функції у грі платні. Якщо ви готові почекати, можна обійтися без них. За реальні гроші, наприклад, ви можете прискорити покращення будівель.

Шпигуни

Відправте до ворога шпигуна перед тим, як він нападе на вас. Це допомагає дізнатися про його плани та швидше зорієнтуватися у питанні: а що робити прямо зараз?

Армія

Найголовніше у вашій ігри – юніти. Їх тут 4 типи:

  • Піхота.
  • Кавалерія.
  • Стрілки.
  • Облогові знаряддя.

Вони по-різному взаємодіють між собою: піхота вмирає від кавалерії, кавалерія від стрільців, а стрілки від піхоти. Від облогових знарядь страждають будинки, але самі знаряддя можуть знищити будь-які інші юніти.

Тому, плануючи атаку чи захист міста, потрібно планувати свої дії дуже уважно. Комбінуйте юнітів між собою, щоб завдати або відбити удар.

Король Авалона можна встановити на мобільні пристрої з операційною системою Android і iOS

Як посилити армію?

Це можна зробити, не підвищуючи її. Для цього використовуйте навички та спорядження лордів, навички дракона та дослідження університету.

Наприклад, якщо ви збираєтеся напасти на гравця з таким самим рівнем, як і у вас, використовуйте всі посилення перед боєм. Справа в тому, що він міг посилити захист, і ваша армія такого ж рівня просто не зможе її перемогти.
Підвищуйте рівень лорда, щоб зробити армію сильнішою. Він підвищується після виконання квестів та проходження івентів. Завантажити Король Авалона: Битва Драконів безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange