IPTV

IPTV – цей додаток для перегляду інтернет-телебачення. Тобто через інтернет транслюються звичайні канали, які ви бачите у телевізорі. Основна перевага порівняно із звичайним телевізором – інтерактивність.
Ви можете самостійно вибирати набір каналів, які вам цікаві та зберегти тільки їх. Звичайно, ці списки можна редагувати. Можна переглянути будь-яке відео на запит з доступних каталогів.

І це хороша можливість не пропускати улюблені телесеріали, випуски передач та ток-шоу. Є можливість вибрати передачу та записати її.

За допомогою цієї програми ви можете дивитися інтернет-телебачення від вашого провайдера прямо на мобільному пристрої – на смартфоні або планшеті. Для цього потрібно завантажити IPTV за посиланням нижче.

Особливості додатку IPTV

  1. Можна створювати плейлисти, до яких будуть входити улюблені передачі. Розташувати їх можна на головному екрані у формі плитки чи списку.
  2. Канали можна ділити на категорії, щоб швидше шукати потрібні. Наприклад: “Кіно”, “Спорт”, “Новини” і т.д.
  3. Підтримуються різні формати та канали відтворення. Це зручно, тому що кожен провайдер може мати свої особливості. Але програма працює з усіма доступними зараз каналами.

Завантажити IPTV можна безкоштовно, але є про-версія, в якій доступні деякі функції:

  • Немає реклами – ви дивитеся всі канали без рекламних пауз
  • Якщо ви використовуєте плеєр з інтернету, і він іноді вилітає, програма автоматично знову підключиться до сервера.
  • Більше історії плейлистів – ви зможете побачити, які програми ви дивилися кілька місяців тому

У додатку немає вбудованих телеканалів. Щоб використовувати його, вам потрібний власний плейлист. Для цього потрібно підключитись до локальної мережі інтернет-провайдера, у якого ви замовляєте пакет телевізійних послуг.

Саму трансляцію також здійснює провайдер. Програма — це лише інструмент, за допомогою якого ви можете підключитися до неї. Якщо трансляція припинилася – звертайтесь до свого провайдера.

Під час перегляду каналів можна ввімкнути показ на весь екран. Звичайно, це не так зручно як на великому моніторі, але дає невеликий ефект занурення в контент.
Завантажити IPTV для Андроїд можна безкоштовно. Для цього перейдіть на посилання нижче, щоб встановити програму з офіційного джерела Play Market.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange