Google Live Channels

Google Live Channels — мобільний додаток для телевізійних пристроїв на базі операційної системи Android, який збирає ТВ-канали з усіх встановлених програм, і відображає їх одним списком.
Підходить для встановлення на будь-який пристрій, який працює на платформі Android TV. Це може бути телевізор чи приставка. Коли ви дивитеся звичайне телебачення, не потрібно перемикатися між різними програмами – всі канали доступні в одному місці.

Завантажити Google Live Channels можна безкоштовно.

Переваги застосунку Live Channels

Улюблені канали в одному місці

Додаток збирає інформацію з усіх встановлених на пристрої програм, щоб відображати їх одним списком. Це зручно, тому що не потрібно заходити в різні сервіси, щоб переглянути вміст – вся інформація доступна в одному місці.

Можна використовувати замість телевізійноо застосунку

Якщо на вашому пристрої (телевізорі або приставці) немає вбудованого застосунку для перегляду ТВ-каналів, то Live Channels замінює його. Все, що вам потрібно, встановити Google Live Channels на пристрій і вибрати джерело каналів. Тепер щоразу, коли ви заходитимете в додаток, перед вами буде список каналів для перегляду.

Застосунок працює із різними джерелами сигналу: вбудований тюнер, IP-тюнер. Для стабільної роботи сервісу йому потрібні дозволи з боку користувача:

  • Доступ до пам’яті пристрою. Це потрібно для того, щоб сервіс міг завантажувати та відображати постери програм.
  • Доступ до телевізійних програм. Використовується для створення телегіда та відображення банера каналу.

Як налаштувати Live Channels?

Зайдіть у нього через приставку чи смарт-тв. Опустіться до розділу «Установки ТВ», а потім «Установки каналів-списки каналів». Тут можна вибирати канали, що вас цікавлять, а потім додавати їх у ваш список. Підтверджуєте зміни та повертаєтеся на домашній екран. Тепер все, що ви додали до телегіду, відображається тут. Вибирайте, що хочете подивитись прямо зараз!

Перемикати телевізійні канали для перегляду можна за допомогою пульта дистанційного керування або прямо в додатку
Щоб завантажити Google Live Channels безкоштовно з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче. Встановити програму можна тільки на пристрої формату Android TV (смарт телевізор або смарт приставка) – на смартфонах або планшетах цей сервіс не працюватиме!

 Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange