Спеціальні можливості для Android

Спеціальні можливості для Android – мобільний додаток, за допомогою якого можна керувати смартфоном або планшетом у спрощеному варіанті. Користувачеві навіть не обов’язково бачити екран: всі функції будуть доступні за допомогою голосового керування, наприклад.
Далі ми розглянемо найпопулярніші варіанти використання.

За допомогою сервісу можна:

  • Використовувати різні варіанти читання з екрана: від аудіо підказок до клавіатури зі шрифтом Брайля.
  • Змінювати параметри відображення інформації: розмір та колір шрифту, контрастність, інверсію кольорів.
  • Керувати смартфоном за допомогою клавіатури, щоб не користуватися сенсорним екраном.
  • Озвучувати текст, а також посилювати звук та відображати текст розмови.

Завантажити додаток «Спеціальні можливості для Android» можна безкоштовно на пристрої з ОС Android.

Переваги

Декілька сервісів в одному місці

В багато мобільних пристроїв додаток встановлено «з коробки». У комплект також входять сервіси TalkBack, Switch Access та інші, призначені для людей із особливими потребами.

Наприклад, TalkBack зчитує дії, що виконуються користувачем, а також попереджає про повідомлення та інші види сервісних повідомлень.

Натискаючи на клавіші можна почути голосові підказки: програма скаже, які саме дії робить користувач. Можна вибрати елемент на екрані смартфона, а система озвучить, що саме вибрав користувач.

Зміна налаштувань екрану

Встановити «Спеціальні можливості для Android» варто на мобільний пристрій для тих користувачів, які мають проблеми із зором. З його допомогою можна коригувати розмір і колір шрифту, а також збільшувати та масштабувати зображення на екрані за допомогою жестів. Додатково можливе регулювання контрастності, встановлення темної теми та інверсія.

Управління пристроєм

Керувати смартфоном або планшетом можна за допомогою ряду програм, що полегшують процес. Наприклад, управління голосовими командами. Ними можна відкривати або закривати програми, писати тексти, використовувати навігацію.

На домашній екран можна додати віджети, які виконуватимуть вибрані вами команди. Можна також підключати клавіатуру або перемикачі, щоб керувати смартфоном без використання сенсорного екрана.
Щоб завантажити «Спеціальні можливості для Android», перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їх логотипи є товарними знаками компаніїGoogle LLC.

Secured By miniOrange