Socratic by Google

Socratic by Google — мобільний додаток для студентів та школярів, які вивчають математику та фізику. Він допомагає вирішувати різні рівняння та завдання, а також містить у собі велику базу знань на безліч математичних тем.
У додатку використовується штучний інтелект, який допомагає вирішувати завдання та рівняння. Ви можете сфотографувати завдання або поставити запитання голосом, а потім сервіс знайде в інтернеті відповідні ресурси з відповідним матеріалом на тему.

Завантажити Socratic by Google можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційними системами Android та iOS.

Переваги та особливості програми Socratic by Google

Прості пояснення складного матеріалу

Зіткнулися зі складною темою? Просто сфотографуйте формулу або завдання, і сервіс знайде вам альтернативні пояснення в інтернеті.

Штучний інтелект – ваш помічник

Тут вбудований ШІ, який аналізує ваш запит і миттєво визначає базові поняття. Він розуміє, про що йдеться у голосовому запиті чи фотографії, а потім підбирає відповідні матеріали в інтернеті.

Він знаходить текстові матеріали, відео на різних ресурсах, а також платформи для навчання. Бажаєте дізнатися більше про обрану тему? Програма розіб’є для вас цю тему на окремі поняття та уроки, які буде простіше зрозуміти.

Для більш швидкого та якісного навчання рекомендуємо завантажити Socratic by Google. Додаток безкоштовний – вам не потрібно оплачувати будь-які функції.

Додаткові посібники

Усередині сервісу є понад тисячу додаткових матеріалів з різних тем: від біології та фізики до художньої літератури. Вивчайте конкретні теми, просто проходячи кілька коротких статей на день.

А якщо ви хочете дізнатися ще більше інформації – зробіть запит прямо у додатку, і система підбере відповідні сайти та платформи.

Практика англійської мови

Всі матеріали у сервісі представлені англійською мовою. Для когось це здасться складним, але з іншого боку — добрий варіант підтягнути знання англійської не за підручниками, а на практиці.

Писати ваші запити можна російською мовою – сервіс розуміє їх, але відповіді будуть англомовні, тому що використовується база зарубіжних ресурсів.

Щоб встановити Socratic by Google, у вас має бути пристрій Android або iOS. При цьому неважливо, що це (планшет чи смартфон) – сервіс працює на обох видах пристроїв.
Посилання для скачування з офіційного джерела Play Market або App Store знаходиться під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Androidта їх логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange