LINE

LINE – один із найперших месенджерів для мобільних пристроїв на базі iOS та Android на Play Market. Його створили у Японії, у 2011 році. Розробники зробили ставку на зручність у використанні та надійність: програма працює стабільно навіть на застарілих моделях смартфонів та планшетів.
Тут можна безкоштовно спілкуватися з іншими людьми: переписуватись, надсилати голосові повідомлення та проводити відеодзвінки. Додаток посідає перше місце за популярністю месенджерів у 52 країнах світу. У СНД воно не так відоме, тому ми й вирішили про нього розповісти.

Можливості месенджера LINE

  • Спілкуйтеся з людьми у групових чатах до 200 людей.
  • Групові відеодзвінки. Вони зручні для робочих конференцій або зустрічей із друзями та родичами.
  • Швидко дізнайтесь думки друзів з того чи іншого питання, зробивши опитування. Це зручніше та швидше, ніж сперечатися по кілька годин. Просто напишіть запитання та надайте варіанти відповіді.
  • Соціальні функції. Діліться з друзями найкращими моментами: використовуйте стікери та фотографії, вказуйте своє місцезнаходження, надсилайте короткі відео.

Тут ви можете купити наклейки або ігрові товари. Це особливість LINE. Також тут є вбудована соціальна мережа, де можна вести блог та залишати коментарі іншим людям. Публікуйте інформацію зі свого життя: зображення, нотатки, відеоролики тощо.

Є й версія для ПК: вся інформація про чати та дзвінки синхронізується. Тому ви можете заходити з будь-якого пристрою, щоб продовжити спілкування. Чати автоматично синхронізуються.

У LINE більше стікерів, ніж у будь-якому іншому месенджері. Тому якщо ви любите виражати емоції у листуванні з їх допомогою, тут вам точно сподобається. Оживіть повідомлення і проявите індивідуальність.
Завантажити безкоштовно месенджер LINE з офіційного джерела Play Market чи App Store на свій смартфон можна за посиланням нижче.

  

Secured By miniOrange