Bloody Pirate 2

Bloody Pirate 2 – це браузерна RPG-гра, в якій вам потрібно побудувати піратську базу, зібрати команду та флот для підкорення інших гравців. На вибір доступний один із шести класів:

  1. Мечник
  2. Стрілець
  3. Закличник
  4. Лікар
  5. Навігатор
  6. Бард

Воювати ви будете разом із найманцями — вони мають унікальні навички, які допомагають у бою та доповнюють основного персонажа.

Захист та атака у всіх героїв однакова. Відрізняються лише таланти та зовнішній вигляд персонажа. У кожного героя є шість навичок та своя система їх розвитку.

Якщо виконати ряд певних завдань, можна отримати особливу навичку. Ви повинні враховувати унікальний талант вашого героя створити стратегії бою.

Грати у Bloody Pirate 2 можна безкоштовно. Для початку вам потрібно лише зареєструвати обліковий запис.

Геймплей та бойова система

Тут багато ігрових подій, тому нудьгувати вам не доведеться. Щоб розвивати своє військо, вам потрібні піастри. Отримати їх можна у «дозорі», який стає доступним з десятого рівня.

Щодня ви можете сходити в десять безкоштовних дозорів. Якщо потрібно більше, ви можете купити їх за реальні гроші.

Перебуваючи у дозорі, можна натрапити на «Події». Вам запитують, і якщо правильно на них відповісти, можна отримати особливі призи.

Бої відбуваються у напівавтоматичному режимі. Вам потрібно виділити персонажа, а потім натиснути кнопку “Атака”. Щоб найняти собі помічника у вигляді бійця, вирушайте у таверну. Тут гарні бої, тому ви можете просто спостерігати за поєдинком та насолоджуватися ним.

Проходження рівнів

У міру проходження рівнів ви відкриваєте нові кораблі. А ось розвиток героя відбувається лише завдяки проходженню квестів. В основному вас відправляють на битви з монстрами. У деяких квестах вам допомагатимуть помічники. Їх можна одягнути і дати їм спорядження, щоб вони були ефектнішими.

Щоб грати в Bloody Pirate 2, достатньо бюджетного комп’ютера. Розробники оптимізували гру, щоби запускалася і не «гальмувала» навіть на простих ПК.

Гра підійде фанатам аніме – вона створена у цьому жанрі. Весняний вигляд героїв, їхні імена та манера бою – все це взято зі світу аніме.

Наразі доступно 140 рівнів. Прокачуючи персонажа, у вас немає обмежень щодо речей. Можна качати героя, відштовхуючись лише з його навичок.

Якщо ви досягли 30 рівня, можна брати участь у піратських боях на рингу. За перемогу ви отримаєте особливі нагороди, які пришвидшують розвиток героя.
Грати у Bloody Pirate 2 можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange