Conqueror’s blade

Стратегії та МГО — дві несумісні речі. Так було до того часу, поки розробники з Booming Games не анонсували Conqueror’s blade — гру нового формату. Вони мають свій шлях з особливим поглядом на речі в ігровому світі.
Ця гра – суміш MMORPG та RTS. Гравці керують відразу двома ключовими персонажами: генералом та «армією», яка грає роль одного героя.

Всередині зустрінете безліч фракцій: від китайської піхоти та англійських лучників до кінних козаків.

Гравцю передається в управління генерал – ключовий персонаж гри, прямо як у звичайних ММОРПГ. Але в нього обмежена кількість умінь і ті прокачуються дуже довго. Є три основні ролі:

  1. «Важкий» лицар, закутий у зброю.
  2. Стрілки з мушкет в руках.
  3. Фехтувальники, що спритно уникають ударів.

Генералу вижити одному за межами міста неможливо. Якщо ви прямуєте в дальній похід або битву, поруч три загони. Але тільки один із них можна брати із собою, а решта залишаються в резерві, щоб вчасно замінити союзників.

При першому виході в бій ви зрозумієте, що генерал не може існувати окремо від загону. Як окрема бойова одиниця він нікуди не годиться, тому поруч із ним завжди знаходиться загін.

Цінність генерала – вміння віддавати накази воїнам. Ви можете одночасно керувати лише одним загоном, але це не так просто, як здається. Доступні накази залежить від роду військ загону. Ви можете:

  • Побудувати воїнів для маршу, захисту чи нападу
  • Вибрати поведінку у бою. Воно залежить від того, який у вас рід військ
  • Давати прості вказівки: “побудуватися”, “за мною”, “атакувати”, інше

У Conqueror’s blade основна “фішка” – це облоговий режим. У тандемі з іншими загонами вам потрібно захищати або облягати фортецю. Облоги захоплюючи та барвисті, спробуйте прямо зараз, перейшовши за посиланням!

Conqueror's blade
Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange