Blade of Kings

Blade of Kings є напівавтоматичною грою жанру MMORPG. У ній вам доведеться прокачувати свого персонажа, а також боротися з різними монстрами у казковому королівстві.
Для початку ви обираєте фракцію свого персонажа. Їх лише дві: людина чи демон. У грі ви можете зустріти такі назви як мечник чи лицар. Після того, як фаворит буде обраний, вам запропонують пройти невелике навчання. За його проходження на ваш ігровий рахунок надійде досить багато золота, яке можна буде витратити на прокачування свого героя.

Blade of Kings – це браузерна гра, тому встановлення програми не потрібно.

Переваги гри Blade of Kings

Бойова система

З метою економії часу розробники Blade of Kings повністю автоматизували весь бойовий процес. Це означає, що вам не потрібно вивчати безліч комбінацій та хитромудрих ходів. Достатньо лише прокачувати свого героя на максимум.

Ще один цікавий аспект щодо прокачування: не обов’язково весь час перебувати онлайн. Ваш герой буде розвиватися навіть коли ви не в мережі, а всі ресурси, що накопичуються, будуть зберігатися в скрині.

Графіка

Розробники не лише подбали про економію вашого часу, але й створили досить яскраву та барвисту графіку:

  • фон, який змінює свій зовнішній вигляд залежно від часу;
  • якісно намальовані персонажі;
  • а також безліч дрібних елементів дизайну, які закрутять голову будь-якому гравцю.

Спробуйте встановити гру Blade of Kings і пориньте в магічну атмосферу по той бік екрану!

Бонуси

У грі є величезна кількість так званих «плюшок». Є бонуси як за щоденне відвідування, так і за час, проведений онлайн. Безліч рідкісних предметів у грі Blade of Kings можна отримати абсолютно безкоштовно, проходячи нові рівні та перемагаючи босів. Також є система нагород за кожен пройдений етап.

Крос-серверні битви

Ще одна перевага цієї гри – це можливість створювати клани на своєму сервері. Клан буде корисний для допомоги один одному, а також для відбиття атаки супротивників. Але для тих, кому цього здасться мало, є чудова новина: ви можете брати участь у міжсерверних битвах і отримувати за них ще більше корисних нагород!
Вже хочете грати? Тоді переходьте за посиланням нижче та насолоджуйтесь!

Blade of Kings

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange