Sketchbook

«Sketchbook» – це мобільний додаток, створений для тих, хто любить або хоче навчитися малювати. У ньому присутня достатня кількість функцій для створення різних ескізів та навіть повністю готових картин. Програма інтуїтивно зрозуміла у використанні, з приємним дизайном і невеликим розміром точно вас підкорить.
Встановити «Sketchbook» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом iOS або Android. Користуватися додатком можна безкоштовно.

Переваги програми «Sketchbook»

Велика кількість інструментів

Все що вам знадобиться для створення шедевра – 100% присутнє в утиліті. Обирайте будь-який інструмент для малювання. Будь то безбарвний пензлик для тушування або художній олівець різної товщини та щільності.

Вам доступно більш як 16 категорій різних пензлів та олівців, а в кожній із категорій представлено безліч їх видів. Усі вони функціонують за принципом своїх матеріальних аналогів. Ви можете завантажити “Sketchbook” і переконатися в цьому самостійно.

Палітра

Набридло користуватися фарбами стандартної колірної схеми? Спробуйте вивести свій, унікальний колір. Просто натисніть кнопку палітри зверху екрана, а потім у колі або за допомогою піпетки виберіть необхідний відтінок.

Управління полотном

Змінюйте його як знадобиться. Масштабування варіює від 5% до 300%. Це означає, що ви зможете промалювати навіть найдрібніші й, на перший погляд, непомітні деталі. Крім зміни розміру, ви також можете підлаштувати під себе кут нахилу й обертати полотно за/проти годинникової стрілки.

Функціональність

Незважаючи на невеликий розмір, додаток «Sketchbook» містить у собі чимало цікавих та водночас корисних функцій. Наприклад, ви можете налаштовувати пензлі для малювання, що може дати точнішу передачу образу.

Також кожен користувач зможе користуватися різними напрямними, лінійками або інструментами для обведення. Ними можна керувати так як вам потрібно. Змінюйте їхнє розташування, форму, підлаштовуйте під свій малюнок.

Використовуйте слої, якщо потрібно швидко заповнити фон або зробити малюнок більш насиченим і цікавим.

Налаштування

У цьому меню ви зможете повністю керувати всіма процесами. Виберіть розташування кнопок, позначте, які функції необхідно додати на екран, а які прибрати. Якщо потрібно, скиньте параметри пензлів за замовчуванням після завершення роботи.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете звернутися до довідкового центру або служби підтримки.
Встановити програму «Sketchbook» можна з офіційного джерела App Store або Play Market. Для цього, перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange