Доміно

«Доміно – Найкраща гра Доміно Всі П’ятірки» – мобільна гра, в якій можна пограти в класичне доміно. Три режими і три рівні складності – вибирайте те, що вам до вподоби.
Тут можна обрати відповідний режим та рівень, щоб грати в потрібному темпі. Ви можете встановити власний переможний рахунок, вибрати режим та розпочати гру.

Особливості «Доміно – Найкраща гра Доміно Всі П’ятірки»

Гра встановлюється на мобільні пристрої під керуванням ОС iOS та Android. Грати можна на смартфоні чи планшеті. Щоб виграти, потрібно поєднати цифри на всіх кісточках. Зробити це можна в одному з трьох режимів:

  • Звичайне доміно. Гра із традиційними правилами: все просто і зрозуміло.
  • Блок доміно. Цей режим схожий на попередній, лише з невеликою відмінністю: тут немає додаткових спроб. Якщо ви не знаєте, який хід зробити наступним, то доведеться пропустити його.
  • Усі п’ятірки. Це найскладніший, але найцікавіший режим. Тут треба швидко думати та рахувати. Ви повинні бути впевнені, що всі кісточки кратні п’яти.

Встановити «Доміно – Найкраща гра Доміно Всі П’ятірки» можна безкоштовно. Усередині додатку є реклама, але вона показується лише після матчу. Вам потрібно її переглянути, щоб перейти до наступної партії.

Ця версія гри визнається однією з найцікавіших. Як ми вже сказали, у ній встановлені правила звичайного доміно, за винятком одного моменту: тут потрібно не лише вийти, а й виставляти кістки, які є кратними п’ятьма. Інша назва цієї гри – Muggins Domino. Для партії використовується стандартний набір із 28 кісток.

Зручне керування

Грати можна однією рукою. Інтерфейс програми зручний та інтуїтивно зрозумілий. Всі інструменти керування знаходяться буквально «під пальцем», щоб швидко реагувати на те, що відбувається на дошці.

Тренує пам’ять та увагу

Гра підвищує концентрацію уваги: ​​вам потрібно викинути кісточки швидше, ніж противник. Щоб виграти, потрібно уважно стежити за діями супротивника та швидко реагувати на них.

Графіка

Хоча це лише екран мобільного пристрою, кістячки практично не відрізняються від справжніх. Розробники подбали про графік, наблизивши її до реалістичної. За рахунок цього вам буде приємно грати – відчуття, начебто все відбувається наживо.
Щоб безкоштовно завантажити «Доміно – Найкраща гра Доміно Всі П’ятірки» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange