Хороша піца, Чудова піца

“Хороша піца, Чудова піца” це мобільний додаток, в якому ви будете готувати та продавати піцу. Заклад перейшов до вас у спадок. Чи зможете ви його розвинути та перемогти конкурента з Аліканте?
Встановити «Хороша піца, Чудова піца» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android iOS.

Ігровий процес

Приготування та продаж

Це основне заняття у грі. До вас щодня приходитимуть клієнти, залишатимуть замовлення та чекатимуть, доки ви їх обслужите. Потрібно вкластися у відведений час. Тоді гість залишиться задоволеним і дасть вам більше чайових.

Рецепти різних видів страви ви вивчатимете поступово. У перший день ознайомтеся з сирною піцою. На другий та третій, ви зможете приготувати м’ясну та грибну. У міру проходження завдань вам будуть доступні нові начинки. Купуйте їх для більшого розмаїття у вашому меню.

Локації

Усього пара основних. Це безпосередньо кафе, де ви будете перебувати за стійкою та приймати замовлення. І найважливіша локація – кухня. Тут ви готуватимете найсмачнішу піцу в місті. У цій кімнаті ви знайдете і заготовлене тісто, і піч для випікання, і, звичайно ж, столик для пакування.

Модернізуйте предмети за внутрішню ігрову валюту, щоб швидше впоратися з приготуванням замовлення.

Періодично у грі відбуваються різні фестивалі та заходи. Найчастіше, коли ви берете участь у них, ви змінюєте свою локацію. Можете працювати у парку на фуд-корті тощо.

 Чи хотіли коли-небудь спробувати себе в ролі піцайоло? Якщо так, то можете завантажити «Хороша піца, Чудова піца» і спробувати приготувати свою першу страву вже зараз!

Інтер’єр

Ви можете збудувати заклад своєї мрії. Змінюйте все як захочете: шпалери, підлоги, стелі, постери та рекламні вивіски. У магазині ви точно зможете знайти потрібні предмети для того, щоб ваша піцерія стала найкрасивішою у місті.

Ви також можете прикрашати ресторан. Будьте уважні, адже деякі предмети підвищують вашу популярність і збільшують потік відвідувачів, а деякі навпаки знижують його. Утріть ніс грізному кухареві з Аліканте та модному критику: просто створіть заклад своєї мрії.

Інші особливості

Звертайте увагу на клієнтів, що приходять. Серед них можуть бути замасковані журналісти. Для того, щоб уникнути скандалів та розслідувань, виконуйте свою роботу завжди якісно та вчасно. Від цього залежатиме ваша репутація та відвідуваність, а значить і прибуток.

Вчасно змінюйте обладнання та користуйтеся покращеннями, щоб встигати виконати якомога більше замовлень.

Щоб ви залишалися в курсі всіх новин, на початку кожного дня будете дивитися телевізор. В ефірі розкажуть про останні нововведення, правила чи присутність ресторанних критиків у місті.
Гра дуже легка і водночас цікава. Якщо ви хочете розслабитися або спробувати щось нове, вона ідеально вам підійде. Щоб завантажити «Хороша піца, Відмінна піца» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange