EVE Online

EVE Online – це космічна гра у жанрі MMO. Дія гри починається в далекому майбутньому, приблизно 30 000 років від нашого часу. Усі дії відбуватимуться у новому Едемі (віддаленому просторовому кластері). Довгий час після відкриття Едему усі люди жили мирно. Але після збільшення населення та масового розвитку кораблебудування почали спалахувати нові конфлікти та війни.
Тепер ви є учасником однієї з чотирьох домінуючих фракцій. Незалежно від фракцій, всі герої отримують один і той же набір навичок. Їх можна розвивати у будь-якому порядку, тому що ви абсолютно не обмежені у виборі напрямків.

Вибирайте свою професію, чи то шахтар, чи то пірат-будівельник. А може вам до душі мисливець-головоріз? Завантажуйте гру EVE Online на ПК з операційною системою Mac або Windows та створюйте своє майбутнє самі!

Особливості гри EVE Online

Фракції

Усього їх у грі чотири: Імперія Аммар, Держава Калдарі, Федерація Галленте та Республіка Мінматар. Кожна з них має право використання певного типу зброї, різні космічні кораблі, а також різні спеціалізації.

Періодично між деякими фракціями виникають конфлікти через ресурси. Тому створюються NPC коаліції. На даний момент їх існує лише дві: Галленте та Мінматар проти Аммар та Калдарі.

Розвиток персонажа

EVE online відрізняється від інших онлайн ігор тим, що прокачування скіл не вимагає постійної присутності гравця. Достатньо купити книжку умінь за внутрішньоігрову валюту та запустити навчання 1-го рівня навичок. Також добре розвинені гравці можуть виконувати відразу кілька ролей, якщо є необхідні для цього вміння, корабель та обладнання.

Час вивчення умінь варіюється від кількох хвилин до кількох місяців. Одночасно можна вивчати максимум два вміння, а загальна їх кількість перевищує чотири сотні. Хороша новина: для гри вам необов’язково вивчати їх усі.

Постійно діючий світ

У грі EVE online існує лише один ігровий сервер під назвою tranquility (з англ. спокій). Кожен новий гравець здатний змінити історію Едему та вносити свої корективи у цей світ.

Дії в ньому відбуваються весь час, навіть коли ви не є онлайн. Але не хвилюйтеся, викрасти ваш корабель буде досить проблематично, адже про все у ворожого гравця буде приблизно 30 секунд. Після цього ваш корабель відлітає на безпечну відстань, де його неможливо знайти.

Також ви можете грати онлайн з друзями, адже всі нові гравці потрапляють на той самий сервер.
Цікаво? Ще б! Для того, щоб скачати  EVE online вам просто потрібно перейти за посиланням нижче.

EVE Online

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange