Eternal Blade

Це – безкоштовна розрахована на багато користувачів гра в жанрі RPG. Грати в неї можна прямо із браузера. Це черговий фантазійний світ, де вам потрібно боротися за добро, щоб урятувати світ. Дивимося, що в ній є цікаве і чи потрібно витрачати свій час на цей проект.
Протягом кількох десятків квестів ви робитимете те саме, що й звикли: битися з мобами та складними босами. У грі є багато локацій, тож проходження сюжету буде яскравим та динамічним — благо, графіка на рівні. Звичайно, з повноцінною грою з клієнтом її не можна порівнювати, але серед браузерних конкурентів це гідний вибір.

На вибір гравцю доступні три класи персонажів:

  1. Воїн – це потужна машина для вбивств, яка грає роль танка. Він не тільки бере на себе багато шкоди, але й багато завдає його супротивникам.
  2. Жрець – це типовий шаман, який закликає духів і за їх допомогою завдає ще більше втрат, ніж Воїн. При цьому він вразливіший — боротися треба лише на відстані.
  3. Маг – він використовує заклинання, щоб завдавати шкоди одночасно кільком противникам.

Кожен клас має особливі навички та різні сценарії розвитку, відповідно. Гра варта уваги: переходьте за посиланням і переконайтеся в цьому самі. Адже класика – це класика, і приємно грати в гру, яка так близько знайома.

Eternal Blade 2

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange