EasyWay

EasyWay — мобільний додаток, де зібрані всі маршрути різних видів громадського транспорту. Тут можна переглянути розклад:

  • Автобусів
  • Маршруток
  • Тролейбусів
  • Трамваїв

За допомогою програми можна розрахувати час прибуття у потрібний пункт міста. Для цього ви вводите своє початкове місцезнаходження, а потім вказуєте кінцеву точку. Додаток вибере відповідні маршрути, покаже можливі пересадки та час у дорозі.

Відстеження транспорту на маршруті

Насамперед його зручно використовувати, щоб відстежувати транспорт. Зайдіть у програму, виберіть потрібний вид транспорту, а потім відкриється карта вашого міста. На ній у реальному часі показаний транспорт, який зараз працює.

Зручно, якщо ви не хочете стояти на зупинці зайвий час: можна вдома подивитися, де знаходиться ваш автобус, а потім вийти саме під час його прибуття на зупинку.

Завантажити EasyWay можна безкоштовно. Програма працює на смартфонах та планшетах з операційними системами iOS та Android.

Загальна інформація про маршрути

Змахнувши ліворуч-праворуч у головному меню програми, відкриється бічна панель. Тут можна вибрати:

  • транспорт, що знаходиться поряд з вами;
  • меню, де можна створити маршрут свого пересування;
  • маршрути громадського транспорту;
  • сповіщення про зміну розкладу маршрутів.

Перейшовши на вкладку маршрути, ви побачите список доступного транспорту у вашому місті. Зайшовши на певний вид (наприклад автобус), можна вибрати потрібний номер. У внутрішній вкладці буде розклад маршруту, карта із зазначеним на ній транспортом у реальному часі та час прибуття на кожну зупинку.

Трекінг вашого переміщення

Якщо ви вже їдете в транспорті в незнайомому місті, наприклад, можна стежити за місцем розташування. Це зручно: ви завжди бачите де проїжджаєте, тому загубитися в незнайомому місці буде складніше.

Щоб встановити EasyWay, перейдіть за посиланням під цим текстом. Для стабільної роботи програми потрібен доступ до інтернету, а також GPS-модуль, що працює.

Той громадський транспорт, обладнаний GPS-трекерами, відображається на карті в реальному часі. На жаль, не всі перевізники досі обладнали свої машини трекерами, тож частину транспорту просто не видно на карті. По можливості, орієнтуйтеся на офіційний розклад.
Щоб завантажити EasyWay з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange