Cuisine Royale

Cuisine Royale – розрахований на багато користувачів шутер, де основна ставка зроблена на гумор. А саме — ваша основна зброя — це кухонне приладдя. І якщо у PUGB розробники обмежилися сковородою, то тут створено цілий арсенал із кухонних предметів. Наприклад, ваш герой сміливо надягає друшляк на голову і йде в бій. Смішно? Так. Але голова захищена від куль.Гумор та ще раз гумор

А ви знали, що звичайною сковородою можна відбивати кулі? А ось величезний металевий чан, де бродить вино, можна використовувати як нагрудний панцир.

Справедливість відновлено! Тепер кухонного начиння відводиться належне місце в онлайн-шутерах. І нехай хтось спробує пожартувати, що це зброя домогосподарок!

Що ще?

Крім посуду, по карті розкидані різні предмети. Сигара допомагає приймати на себе велику кількість урону, а щоб відновити здоров’я потрібно знаходити і їсти стейки з кров’ю та булочки.

Зі звичного спорядження тут тільки рюкзак, куди можна скласти весь інвентар і деяку традиційну зброю.

Ах, так: тут дуже класно зроблені лутбокси. Перед тим, як відкрити його, ви завжди можете побачити що всередині. Це справжній подарунок від розробників, тому що у більшості ігор такої функції немає.

Ігрова механіка Cuisine Royale

На карті одночасно воюють 30 людей. Мабуть, розробники вирішили, що важливіша якість, а не кількість гравців. І ми з ними згодні.

Автори гри згадали ще одну важливу деталь: на початку бою всі гравці починають в одних трусах. Решту для виживання потрібно знайти самостійно.

Пара нюансів:

  • Гра все ще безкоштовна у STEAM.
  • Тут майже немає транспорту. Іноді трапляється кілька машин, але це буває рідко.
  • Ви граєте від третьої особи за замовчуванням, але вручну можна переключити на першу особу.
  • У матчі можна задати свої кнопки керування. Але тільки в матчі – у меню налаштувань функція відсутня.

Завантажити Cuisine Royale можна за посиланням нижче. Починайте “кухонні” бої вже сьогодні!

Cuisine Royale

Secured By miniOrange