Unfold

 Unfold – це мобільний графічний редактор для створення історій для популярної соцмережі Instagram. У ньому є багато ідей і більше ніж 400 різних шаблонів для вас. Перевага програми полягає в тому, що вона абсолютно безкоштовна, а також у ній відсутня наявність реклами.
Зверніть увагу на те, що хоч програмою можна користуватися безкоштовно, проте деякі функції ви можете придбати за гроші. Редактор відмінно підійде як простим користувачам, так і медійним особам або SMM-менеджерам.

Встановити «Unfold» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги редактора Unfold

Функціональність

Думаєте у додатку є тільки шаблони для історій? Поспішаємо вас порадувати, ви можете як скористатися готовим матеріалом, так і створити свій унікальний контент. Для комфортної роботи, в редакторі є безліч різних інструментів.

Великий різновид шрифтів допоможе зробити ваші історії по-справжньому незвичайними. Додати текст можна як для фото, так і відеофайлів.

Також у вільному доступі ви можете використовувати фільтри, рамки та й у принципі всі інструменти для редагування фото. Змінюйте яскравість, контрастність, налаштовуйте світлотінь, а також температуру і тон так, як цього вимагає ваш стиль облікового запису. Ви можете завантажити “Unfold”, щоб отримати анімовані шаблони та ефекти.

Особливості

Що ж виділяє додаток “Unfold” серед конкурентів? Однією з таких особливостей є доступ до брендованого контенту. Що це означає? Ви можете додавати шрифти, кольори та всю графіку особистого бренду на свій обліковий запис.

Ця функція здатна допомогти власникам бізнесу, щоб не тільки вчасно виставляти контент, але й робити його у своєму, особливому стилі. Також у додатку користувачі мають можливість створити свій Bio Site. У ньому ви можете розповісти про себе, додати посилання на сторінки у соцмережах. Це допоможе вам з просуванням власного бренду або свого продукту.

На що варто звернути увагу під час роботи з Unfold?

Будьте уважні при роботі з цією програмою, адже всі матеріали та шаблони які ви створюєте, зберігаються не в хмарі, а в пам’яті вашого пристрою. Це означає, якщо ви випадково видалили програму, то у вас залишиться лише завантажений матеріал, все інше відновити не вийде.

З незручностей, варто відзначити, що контент, який ви зробили в додатку, не можна переносити з одного пристрою на інший. Також не можна переносити платну підписку на гаджети з різними операційними системами. Якщо сплатили передплату на пристрої з iOS, то можете працювати тільки на пристрої з даної ОС, і т.д.

Підсумуємо:

Користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно. Утиліта допомагає заощадити час, якщо ви вирішите взяти готовий шаблон для історій або відео. Додаток має велику кількість інструментів і фішок, для створення свого контенту. Інтуїтивно зрозуміле та стильне меню цілком комфортне у роботі.
Якщо ви вирішите завантажити програму «Unfold», перейдіть на офіційне джерело Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange