Warface: Global Operations

Warface: Global Operations – мобільна версія знаменитої онлайн-ігри для ПК, яка є однією з найпопулярніших у світі. Зацініть, якими можуть бути бої у улюбленому шутері на мобільному пристрої!
Легке управління, реалістична графіка і ті динамічні бої, до яких ви звикли на ПК. Створіть свого персонажа, щоб разом просуватися кар’єрними сходами, відкриваючи нову амуніцію та зброю.

Завантажити Warface: Global Operations можна на смартфон або планшет під керуванням операційної системи iOS чи Android.

Переваги мобільної версії Warface: Global Operations

Повноцінна гра, а не клон

Особливість мобільної версії полягає в тому, що це повноцінна гра для мобільних пристроїв, а не замінник. Проект постійно розвивається: з’являється нова зброя, карти, екіпірування та зовнішній вигляд персонажів.

Також часто змінюються ігрові режими: розробники створюють доповнення, які мають урізноманітнити процес, а також утримувати гравців. У подіях можна отримувати цінні нагороди, які недоступні у звичайних боях. Можете уявити, як можна прокачати персонажа, а потім використовувати унікальне обладнання у звичайних боях.

Встановити Warface: Global Operations можна безкоштовно. У додатку підтримуються покупки, але це не обов’язково грати можна і без донату.

Основні особливості

Ось головні факти, які потрібно знати про цю гру:

  • Всі PvP битви відбуваються на 7 картах. Вони змінюються динамічно, тому в кожному бою на вас чекатиме нова карта. Звісно, їхній набір обмежений, але геймплей та різні союзники у кожному бою не дають нудьгувати.
  • Тут є 4 основні ігрові режими, а також додаткові івенти та події (про них розповідали вище). Ми рекомендуємо комбінувати гру в різних режимах, щоб завжди була різноманітність.
  • Користувачам доступно понад 200 видів зброї та екіпірування для їхніх персонажів. Вони поступово відкриваються за успішне проходження місій. Крім того, зброю можна кастомізувати.
  • Зовнішній вигляд персонажа, якого ви кастомізуватимете, можна вибрати з 20 скінів. Це забезпечує індивідуальність: у команді завжди будуть різні на вигляд персонажі.

Щоб завантажити Warface: Global Operations, перейдіть за посиланням нижче. Тут доступна актуальна версія гри, яка автоматично оновлюватиметься після встановлення на ваш пристрій.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange