Stonies

Stonies – це браузерна гра про первісних людей. Беріть участь у розвитку людської цивілізації: приймайте рішення, які можуть змінити перебіг історії.
Симулятор життя печерної людини дає можливість в ігровій формі познайомитись із способом життя печерних людей. Ви збудуєте перше у світі поселення, створите знаряддя праці та закладете основи першої релігії.

Тут правильно передано атмосферу давньої епохи. У вас в руках обмежена кількість ресурсів і потрібно ними правильно розпорядитися.

Деталі опрацьовані до дрібниць. Наприклад, щоб зробити знаряддя праці або зброю, потрібно спочатку заготовити матеріали. А для створення шкіряного обладунку потрібно сходити на полювання та видобути шкуру з певних видів звірів.

Браузерна гра Stonies сподобається тим, хто любить історію. Місцями може здатися нудно через відсутність динаміки. Але треба пам’ятати про те, що це стратегія насамперед, а не екшн.

Особливості Stonies

Як ми вже сказали, акцент зроблено на деталях. Виживати у первісному світі важко: люди вмирають від хвороб, а всюди чатує на небезпеку. Тільки працюючи та розвиваючи навички крок за кроком, ви створюєте цивілізацію.

Розвитку постійно заважають якісь чинники: мало ресурсів та багато небезпек. Потрібно поступово розвідувати навколишній світ і збирати все, що стане в нагоді для життя.

Стратегія

Вам потрібно вміло розподіляти завдання між людьми, тому що потрібно:

  • Доглядати за городом та збирати врожай
  • Будувати будинки
  • Полювати на тварин: це не лише їжа, а й матеріали для створення обладунків та одягу

Загалом вам потрібно робити все, щоб первісні люди постійно були зайняті і не нудьгували. А головне — забезпечити їм усе потрібне для виживання.

Грати у Stonies можна онлайн. Перейдіть за посиланням наприкінці опису та пройдіть реєстрацію, щоб створити обліковий запис.

Процес

У міру накопичення досвіду та вивчення нових технологій, ви просуватиметеся по епохах. У грі їх понад десяток. Ваші персонажі починають із найпростішого: намагаються розвести вогонь, створити перший одяг та наскельні малюнки.

На жаль, тут немає динаміки – суспільство розвивається дуже повільно. Для деяких геймерів це принесе незручності.

Але якщо ви любите спокійні стратегії, які вимагають чітко вивіряти кожен крок, вам обов’язково сподобається.

Симулятор повсякденного життя в Stonies

Ви можете:

  • Рубати дерева, добувати каміння та збирати плоди
  • Виготовляти предмети побуту та зброю: інструменти для видобутку каменю, вирізування з дерева, списи тощо.
  • Розширювати територію поселення: будувати нові хатини та будинки

По суті, цей проект — суміш симулятора повсякденного життя з елементами класичної економічної стратегії.

Грати у браузерну гру Stonies можна безкоштовно. Гра майже не вимагає донату, що дозволяє вам комфортно проходити її та насолоджуватися процесом.
Крім браузерної версії є версія для мобільних пристроїв на базі ОС Android на Play Market і iOS на App Store. Обліковий запис синхронізується з усіма підключеними пристроями, тому ви можете продовжувати гру в будь-якому місці.

Stonies

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange