Angry Birds Friends

Angry Birds Friends – перша частина популярної гри про злих птахів, які воюють з ворожими спорудами. Ваше основне завдання — запускати пернатих із величезної рогатки, щоб вони збивали будівлі та набирали бали.
Особливість цієї версії в тому, що вона ув’язнена під гру з друзями. Потрібно постійно змагатись з іншими гравцями, щоб набрати максимально можливу кількість балів.

Завантажити Angry Birds можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

У чому сутність цієї ігрової версії Angry Birds Friends?

Сюжет

Він не змінився: ви, як і раніше, гратимете за сердитих пташок, які воюють зі свинями, що крадуть яйця птахів. Також саме потрібно стріляти з рогатки, щоб розбивати споруди, та дістатися яєць.

Ігрова механіка

Основна відмінність у тому, що для гри потрібно пройти авторизацію користувача через Facebook. За рахунок цього, є можливість брати участь у щотижневих турнірах та змагатися з гравцями по всьому світу.

Боріться зі своїми друзями за звання найкращого метальника птахів – для цього розробники створили режим зі щотижневими турнірами, в яких можна взяти участь будь-якому гравцю.

В іншому відмінності щодо ігрової механіки немає. Спробуйте встановити Angry Birds Friends і самостійно переконайтеся в цьому.

Як грати в Angry Birds Friends?

На екрані відбувається все те саме, що і в основній версії гри. Свині ховаються за величезними спорудами, збудованими з льоду, каменю, дерев та інших матеріалів. Через це для руйнування різних видів укриттів потрібно використовувати птахів відповідного кольору.

Наприклад, найпотужніші чорні птахи використовуються для того, щоб розбивати кам’яні блоки. Також є дуже сердиті птахи, які під час польоту вміють поділятися одразу на трьох птахів, а також нести яйця-бомби. Їх добре використовувати проти довгих перешкод, які займають весь екран, наприклад.

Перед тим, як отримати доступ до основної ігрової частини, вам потрібно пройти тренувальну кімнату. Тут ви навчитеся користуватися корисними доповненнями. У тренувальному режимі вони безкоштовні, але здебільшого продаються за внутрішньоігрові гроші.

Гроші для відкриття цих доповнень можна заробити під час проходження рівнів. Але зважайте, що їх дають лише за класні результати. Тому збивайте споруди максимально видовищно, щоби отримати потрібні бонуси.
Завантажити Angry Birds Friends можна безкоштовно з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange