Among Us

Among Us — мобільна гра, яку часто порівнюють із настільною картковою «Мафією», але лише у космічному просторі. За сюжетом, космічний корабель повертається після подорожі додому, але дорогою члени екіпажу заражаються невідомими бактеріями, що змінюють поведінку членів екіпажу.
Замість міста тут — космічний корабель, а замість звичних персонажів у «Мафії» група космонавтів, серед яких є прибульці. Ролі розподіляються випадковим чином: можна грати за астронавта чи прибульця. Ваше завдання – або обчислити прибульців, або вбити всіх членів екіпажу.

Завантажити Among Us можна безкоштовно на смартфони та планшети під керуванням операційних систем iOS/Android.

Особливості гри Among Us

Геймплей Амонг Ас

Це найцікавіша частина гри. Мінімальна кількість гравців для кожного раунду – 4, а максимальна – 10. Частина гравців грає за прибульців, а інші – за астронавтів.

Грати можна у спільних кімнатах із незнайомими людьми, а також зі своїми друзями. Але. щоб отримати більше задоволення, рекомендуємо зібрати команду зі своїх друзів та спілкуватися у процесі гри голосом. Це потрібно для того, щоб разом обчислювати підозрілих гравців та голосувати проти них.

Завдання у двох груп гравців відрізняються:

  • Астронавтам потрібно виконувати різні завдання, щоб полагодити корабель
  • Прибульцям також потрібно виконувати завдання, але вони сформовані таким чином, щоб вивести екіпаж корабля з ладу

Встановити Among Us можна для того, щоб грати у сучасну “Мафію” на космічну тематику. Спробуйте це незвичайно і не менш цікаво!

Все під підозрою

Виконуючи свої завдання, вам потрібно постійно придивлятися до інших гравців. Будьте підозрілі: чому один гравець, який щойно виконував завдання, покинув його і почав йти за вами? Можливо, саме він прибулець?

Розглядайте кожну дію інших гравців як потенційно небезпечну. Якщо чиїсь дії здадуться всім дивними, можна організувати голосування та вигнати гравця. Але пам’ятайте про те, що ініціювати голосування може будь-хто. Це означає, що той самий прибулець може таким чином помітити сліди за собою після знищення чергового члена команди.
Цікаво? Ще б! Спробуйте пограти із друзями прямо зараз. Щоб скачати Амонг Ас безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія гри, яка автоматично оновлюватиметься після встановлення.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange