Zello рація

«Zello рація» – це застосунок, за допомогою якого ви зможете використовувати свій пристрій як рацію. Спілкуйтеся зі своїми близькими, не витрачаючи на розмову жодної копійки. Єдина умова для коректної роботи програми потрібне стабільне підключення до мережі інтернет.
Додаток не потребує якихось особливих технічних вимог. Встановити “Zello рація” можна як на мобільні пристрої на базі ОС Android чи iOS, так і для ПК з Windows.

Переваги програми «Zello рація»

Канали

Кожен користувач може створювати власні канали для спілкування. Канал це як частота у звичайній рації. Якщо ви підпишетесь на такий канал, зможете почути всіх його користувачів і відправляти туди свої звукові повідомлення.

При створенні, ви можете встановити пароль, надати або закрити доступ деяким контактам у свій канал. А відмінна якість передачі голосів створить відчуття, ніби ви спілкуєтеся зі своїм співрозмовником наживо.

Зверніть увагу, що створити канал можна двох типів:

  1. Говорити та слухати можуть абсолютно всі користувачі.
  2. Говорити може лише одна людина, а решта є слухачами.

Ви можете завантажити “Zello рація” і спробувати створити свій канал абсолютно безкоштовно.

Особливості програми

Головна особливість і за сумісництвом перевага застосунку – можливість спілкуватися через мережу інтернет. Де б ви не знаходилися, якщо у вас на рахунку закінчилися кошти, але є можливість під’єднатися до інтернету, ви залишитеся на зв’язку зі своїми близькими.

Як дізнатися, чи ваш співрозмовник готовий до діалогу? У додатку ви можете переглянути його мережевий статус. Якщо людина знаходиться онлайн – ви завжди зможете з нею зв’язатися.

Також програма підтримує використання гарнітури Bluetooth. Це зручно, адже для того, щоб прийняти/відхилити дзвінок або розмовляти зі співрозмовником, вам не доведеться діставати свій пристрій.

Інші можливості

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий. Весь інтерфейс повністю російською мовою. Реєстрація у додатку також максимально швидка та проста. Для входу вам потрібно вказати лише:

  • Ім’я користувача.
  • Вигадати пароль.
  • Введіть адресу електронної пошти.
  • І за бажанням прив’язати номер свого мобільного.

Як бачите, нічого складного. Заповнення даних займає лише кілька хвилин вашого часу. Після входу до свого облікового запису, ви можете запросити друзів, які ще не встановили програму «Zello рація».

Потрібно знайти якесь конкретне повідомлення, а перечитувати все листування ви не хочете? Скористайтеся керуванням історією повідомлень. Просто введіть потрібне слово або фразу, а система сама вибере варіанти, що підходять під запит.
Використовувати всі функції програми можна без плати. Для того, щоб завантажити програму «Zello рація» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange