Terrarium

«Terrarium» – це мобільна гра, в якій вам належить вирощувати кімнатні рослини. Розширюйте свою колекцію, користуйтеся різними бустерами, щоб зібрати якнайбільше кисню, який виконує функцію внутрішньоігрової валюти. Він знадобиться для того, щоб прокачати рівень ваших рослин та інших покупок.
Гра за своєю суттю є клікером. Чим більше і швидше ви натиснете на рослину, тим більше кисню вона вам принесе. Якщо ви хочете розслабитися після робочого дня або просто приємно провести час, рекомендуємо скачати «Terrarium».

Ви можете встановити цю гру на пристрої під керівництвом ОС Android або iOS.

Особливості гри «Terrarium»

Механіка гри

Ви повинні проходити рівні, щоб відкрити нові види рослин. Для початку дається рослина, яка приносить лише одну одиницю повітря. Ваше завдання ‒ розвинути його до 50 рівня, щоб рослина давала вже 61 одиницю кисню на секунду.

Як це зробити? Просто клацайте по горщику з розсадою, щоб назбирати кисень, а потім у вкладці “Колекція рослин”, прокачайте його до максимального рівня. Усього вам буде доступно 40 видів різних кімнатних рослин. Серед них вам зустрінуться і кущі, і квіти, і навіть дерева.

Бустери

Усього їх п’ять, але ми виділимо три основні. Це захист від жуків, полив та добриво. Кожен із цих бустерів допоможе зібрати вам більше кисню за певну кількість часу. Наприклад, захист від жучків дає можливість забрати певну кількість кисню відразу після використання. Кількість ігрової валюти, яку ви зберете, залежить від рівня бустера. Добриво дозволяє збирати х3 кисню з кожної рослини на час дії бустера. А полив замість вас кликатиме по рослинах, під час своєї дії. Він також залежить від рівня бустера.

Якщо ви завжди хотіли мати свій власний сад і доглядати рослини, спробуйте встановити гру «Terrarium» на свій пристрій. Зробити це можна безкоштовно, за посиланням наприкінці тексту.

Локації

Залежно від рівня ви зможете відкривати нові локації. Для початку буде доступна основна локація, в якій знаходиться полиця для рослин. Збільшувати її ви зможете кожні 20 нових рівнів. Це необхідно робити, адже кожні кілька рівнів будуть відкриватися нові рослини, і рано чи пізно їх просто не буде куди ставити.

До речі, в такому випадку, ті насадження, які приносять мало кисню, можна переміщати в так званий “Архів”. Дістати їх можна буде, як тільки з’явиться вільне місце.

Вже на 120 рівні ви зможете перейти на нову локацію і вирощувати інші рослини. Наступний перехід на вас чекатиме вже на 245 рівні. Також у грі проходять різні івенти, під час яких змінюватимуться ігрові локації.

Поліпшення

Ви можете розвивати рівень своїх рослин та бустерів, розширювати тераріум. Все це можна придбати за внутрішньоігрову валюту – кисень. Заробити його можна кількома способами:

  • Кліканням по рослинах.
  • За проходження рівня.
  • За перегляд реклами

Як бачите, заробити його дуже просто, а це означає, що грати в «Terrarium» можна абсолютно безкоштовно. Проте, деякі додаткові покупки ви можете здійснити за реальні гроші.
Якщо ви бажаєте скачати гру «Terrarium» з офіційного джерела Play Market або App Store, натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange