YouCut – відеоредактор, монтаж

«YouCut – відеоредактор, монтаж» – це мобільний додаток для монтажу та редагування ваших відео. Він досить простий у використанні, але при цьому має безліч корисних та необхідних функцій. Користуватися ним можуть як аматори, й професійні режисери.
Перевага редактора в тому, що всі необхідні функції доступні в ньому абсолютно безкоштовно. Крім того, у процесі роботи вас не відволікатимуть рекламні оголошення.

Встановити відеоредактор «YouCut – відеоредактор, монтаж» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги програми «YouCut – відеоредактор, монтаж»

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Як тільки ви зайдете в додаток, побачите лише фон меню й кнопку у вигляді “+”. Натисніть на неї. Далі ви зможете вибрати файл для редагування зі свого пристрою, вибрати документ із чернеток, якщо пробували редагувати раніше або зайти в останній змінений файл. Це дуже зручно, адже ви отримуєте практично миттєвий доступ до потрібного файлу.

Безліч корисних функцій

Без перебільшення, функціонал редактора просто величезний. Тут ви можете кадрувати відео, й поєднувати відеофайли з фотографіями та ще й анімацію з ефектами налаштувати. А найприємніше те, що користуватись усіма функціями ви можете абсолютно безкоштовно.

Наприклад, кожен користувач може змінити звук у редагованому файлі. Ви можете скористатися аудіо зі свого пристрою або розблокувати звук, який доступний всередині програми.

Для цього потрібно витратити 15-30 секунд свого часу на перегляд короткої реклами. Готово! До речі, ви можете вибрати тимчасовий проміжок, куди потрібно вставити аудіо, а також вибрати ділянку пісні, яка вам потрібна.

Чи ви завжди хотіли навчитися монтажу? Спробуйте скачати «YouCut – відеоредактор, монтаж» на свій пристрій та набути базових навичок режисури.

Інші можливості

Чим же «YouCut – відеоредактор, монтаж» відрізняється від своїх конкурентів? На відміну від багатьох інших, цей редактор не ставить водяний знак на віші відео.

Крім того, ви можете завантажити отриманий матеріал у кількох дозволах й навіть у 4к! Також, не забудьте вибрати якість відео та необхідну частоту кадрів.

Якщо в процесі редагування у вас виникнуть будь-які технічні питання, знайдіть кнопку під назвою “Питання та відповіді”. Там є інструкції, які допоможуть розібратися з тією чи іншою функцією.

У додатку є платна версія. Оформіть пробну передплату або скористайтеся повною версією. Щоб скасувати передплату безкоштовно, зробіть це за добу до закінчення.
Якщо ви хочете скачати програму «YouCut – відеоредактор, монтаж», то радимо зробити це з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange