Airbnb

Встановіть Airbnb та приймайте гостей з усього світу або подорожуйте самі. Ваші приємні емоції від мандрівки починаються тут. Бронюйте житло заздалегідь – це легко та зручно.Подорожуйте з Airbnb

По всьому світу, практично в будь-якому місті чи селищі ви знайдете де зупинитися з комфортом. Вибирайте відповідний варіант у потрібній країні. У додатку Airbnb вже зараз є варіанти житла більш ніж у 191 країні світу. Шукати можна за районом, ціною та зручностями. Це основні параметри, але є й інші.

Бронюйте

Забудьте про те, що подорожі – це дорого. Через мобільний додаток Airbnb можна орендувати недорогу квартиру, кімнату чи будинок. Ціна звичайно залежить від розташування. Але основна валюта – це людські стосунки.

У Airbnb публікують свої пропозиції такі ж люди, які часто подорожують. Вони знають, що важливо для кожного мандрівника. Тому ви знайдете як оголошення про оренду житла в глухому польському селі та і в центрі мегаполісу.

Спілкуйтесь

З людьми з усього світу. Виберіть відповідні фільтри, щоб знайти відповідні пропозиції. Потрібно поспілкуватися із власником квартири чи будинку, а потім надіслати запит на бронювання. Після цього на вашому рахунку заблокується необхідна сума.

Обговоривши з власником всі нюанси проживання, чекайте на його відповідь. Він може відхилити запит, якщо йому щось не сподобається.

Вимоги сервісу Airbnb

Усі функції додатку можна використовувати після надсилання сканів документів, що підтверджують особу. Також потрібно прив’язати обліковий запис у соціальній мережі, наприклад Facebook

Додаткові функції

Оголошення можна додавати до «Вибраного». Цікавими знахідками можна поділитися з іншими користувачами. Нерухомість через застосунок можна знімати як на довгостроковій основі, так і подобово.

Здавайте житло таким же мандрівникам, як і ви, проводите екскурсії та насолоджуйтесь спілкуванням!
Встановіть Airbnb з Play Market або App Store, посилання нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange