Astellia

Astellia – онлайн фентезі в стилі MMORPG з елементами карткової гри. Розробники наголосили на стратегії та тактиці. У вас буде не тільки основний персонаж, а й вихованці, яких ви колекціонуватимете.
Одночасно у бою можна призвати до трьох істот одночасно. Вони можуть зцілювати головного героя, ставати йому щитом, завдавати додатковий урон. Нині у проекті є понад 30 вихованців, які виконують різні завдання.

Ключові особливості Astellia

Підкорюйте загадкові підземелля, використовуючи класичні PvP та PvE режими. Ви можете боротися з іншими гравцями на арені або поєднуватися з ними, щоб виграти босів у підземеллях.

Хто такі Астелли?

Це давні могутні створіння, які завжди мешкали серед зірок. Використовуючи їхні карти, можна призвати до трьох істот. Вони допомагають у битвах захищати основного персонажа і завдавати додаткових втрат: магічного або фізичного.

Розвиток персонажа

Гравцю доступний редактор зовнішності: можна вибрати 227 параметрів налаштування зовнішності. Прокачування зробить героя сильнішим і він зможе стати легендою на Арені.

На Арені, до речі, можна кидати виклик іншим гравцям. Чим сильнішого противника перемагаєш, тим більше про тебе починають говорити, боятися та поважати.

Ремесла та трофеї

Щоби освоїти ремесло, потрібно добувати предмети. Отримати їх можна в підземеллях, борючись із босами. З цих предметів у майстерні можна створити обладунки, зброю та зілля, які роблять персонажа сильнішим.

Командна гра

В Astellia можна і потрібно грати разом із командою. У колізеї, пліч-о-пліч з іншими гравцями ви знищуватимете монстрів і отримуватимете за це цінні нагороди.

Класи

Вибрати можна один із п’яти класів. Після досягнення 50 рівня стануть доступні підкласи. Класи у цій грі стандартні:

  • Воїн — легко блокує шкоду противників щитом, і мечем завдає фізичної шкоди.
  • Маг – використовує потужні заклинання, щоб одразу вивести з ладу кілька супротивників.
  • Жрець – єдиний клас у грі, який лише підтримує інших гравців.
  • Вбивця – швидкий і тихий персонаж, який несе моментальну смерть тому, хто відбився від гурту.
  • Стрілець – ідеальний персонаж для одиночної гри. Він завжди стоїть на відстані, тому що цей герой не любить ближній бій. Але на далеких відстанях він практично непереможний.

Зареєструватися в Astellia можна за посиланням нижче.Astellia

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange