VN Video Editor

“VN Video Editor” – це мобільний відеоредактор. Він підходить як для початківців, так і професійних режисерів. Досить простий і легкий у використанні, але потужний у процесі роботи редактор допоможе перетворити ваші відео на шикарний витвір.
Записуйте цікаві моменти зі свого життя, зберігайте відео у свою галерею, а також ділитеся ними у Youtube та Instagram або на інші популярні майданчики.

Встановити програму «VN Video Editor» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги відеоредактора “VN Video Editor”

Легкість у використанні

На перший погляд інтерфейс додатку може вас злякати, і здатися дуже складним. Але насправді це не так. Для того, щоб почати редагувати свої відео, вам потрібно лише вибрати потрібні файли з галереї. Це можуть бути як фотографії, так і відео.

Далі перейдіть до шкали часу редактора. З її допомогою ви зможете вирізати непотрібний момент, змінювати кліпи місцями, щоб поставити їх у правильному порядку тощо. У цій шкалі ви зможете вставити потрібне аудіо, увімкнути субтитри та накласти фільтри.

Всі інструменти знаходяться в легкій доступності, вам не доведеться їх довго шукати.

Функціональність

Кількість інструментів для редагування справді здатна здивувати навіть професіоналів. Потрібно уповільнити чи прискорити відео? Даний редактор без проблем впорається з цим завданням.

Крім цього, ви можете налаштувати переходи при зміні кадрів, використовувати ефекти дзеркала та наближення, додати рамки та багато іншого.

Як уже писалося вище, для вашого відео можна увімкнути субтитри. Ви можете змінювати їх розмір, а також шрифт та колір на свій смак. Налаштуйте їхню тривалість так, як вважаєте за необхідне.

Завантажити “VN Video Editor” та користуватися всіма його функціями ви можете абсолютно безкоштовно. Для повного доступу до функціоналу може знадобитися переглянути пару рекламних відео.

Інші особливості

Як щодо того, щоб підставити аудіосупровід у свій кліп? Відеоредактор “VN Video Editor” легко впорається із цим завданням. Ви можете самостійно записати та підставити свій аудіофайл у додаток, або ж скористатися системним плейлистом. У вільному доступі користуйтеся музикою різних жанрів.

Крім музики, для редагування ви також можете використовувати фільтри. Деякі допоможуть зробити картинку якіснішою, а деякі створені для веселощів. У редакторі їх понад 20 штук, тому ви точно підберете потрібний.
Завантажити програму “VN Video Editor” ви можете з офіційного джерела App Store або Play Market. Просто перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange