Метро Київ

«Метро Київ» — це мобільний додаток, за допомогою якого ви зможете дуже швидко підібрати маршрут, використовуючи київський метрополітен. Додаток буде корисним як і гостям міста так і місцевим жителям, для того, щоб знайти потрібну станцію, розрахувати вартість проїзду, а також час, який витрачається на поїздку.
Завантажити «Метро Київ» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android та iOS.

Переваги додатку Метро Київ

Зручність

Додаток займає досить мало місця, тому встановити її може будь-який користувач. Інтерфейс застосунку інтуїтивно зрозумілий, тому ви легко знайдете потрібну вам інформацію.

У додатку ви знайдете інформацію про прибуття та відправлення поїздів, а також розклад після 22:00, що допоможе вам правильно розрахувати свій час. Крім того, ви завжди будете в курсі про всі зміни та новини метрополітену.

Можливості

У додатку чимало корисної інформації для пасажирів метро. Кожен користувач зможе ознайомитися з розкладом поїздів, подивитися схему виходу з будь-якої станції метро, а також дізнатися номер вагона, який буде найближчим до потрібного вам виходу.

На деяких станціях знаходиться кілька одразу виходів, тому туристам часто буває складно знайти той, через який можна вийти на потрібну вулицю. Ви можете встановити «Метро Київ» на свій смартфон та більше не витрачати свій час на пошуки.

Легкість використання

За умови стабільного інтернет-підключення, ви без проблем зможете знайти найближчий до вас вхід на станцію метро. Виберіть конкретний вхід, яким ви скористаєтеся, а потім вкажіть кінцеву точку вашої подорожі.

Застосунок автоматично прокладе оптимальний маршрут для вас, розрахує час подорожі. Ви зможете ознайомитися зі схемами, де вказані всі ескалатори, сходи, ліфти та турнікети, а також інші предмети, що знаходяться всередині станції.

Також можна вказати ширину коляски для людей з обмеженими можливостями. У цьому випадку додаток прокладе маршрут, в якому будуть враховані дані особливості.

Зворотній зв’язок

Якщо у вас з’являться якісь побажання чи ідеї, які допоможуть покращити додаток, ви можете поділитися ними з розробниками безпосередньо. Для цього потрібно знайти значок конверта та надіслати ваш лист. Усі побажання користувачів обіцяють врахувати у майбутніх оновленнях.
Щоб скачати «Метро Київ», вам потрібно перейти за посиланням під цим текстом на офіційний сайт Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange