Bleach

Bleach класика жанру від японських видавців – оригінальна аніме гра, яка захоплює серця та уми школярів у всьому світі. Розробники «передали привіт» легендарній Наруто і змістили її з п’єдесталу. Давайте подивимося, чи заслужено?
Після реєстрації ви потрапите на екран вибору персонажа. Вибрати можна одного героя із трьох, а також його стать. Класи стандартні:

  • Воїн
  • Маг
  • Стрілець

Виконують вони самі функції, як у інших іграх цього жанру (тільки називаються інакше, по-японськи). Мінус – не можна вибрати зовнішність персонажа.

Стиль оригінального аніме перенесено у гру. Все виглядає красиво і так, як у мультфільмі. Гарну картинку додатково прикрашають приємні музичні композиції, що органічно вписуються в ігровий процес.

У Bleach Online видовищні бої, які не очікуєш побачити у браузерній грі. Бої відбуваються практично на повному автоматі: перед битвою ви можете розставити свій загін, вибрати необхідні навички та посилити бійців магією.

Бійці-найманці — ключовий момент гри, тому що їх потрібно розвивати разом з основним персонажем, і вони значно впливають на результат боїв. Лише зібравши команду і прокачавши її, у вас є шанси на перемогу.

Bleach

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange