ТСН

Будь в курсі останніх подій світу! Фінанси, політика та події – тепер все зручно читати прямо у смартфоні, де б ви не знаходилися. Перейдіть за посиланням внизу та завантажуйте мобільний додаток від ТСН.
Лідер українського телемовлення ТСН випустив зручний формат читання новин. Тут можна ознайомитись з подіями у двох форматах:

  • Статті та нотатки + фото.
  • Відеосюжети.

Особливості ТСН

Якщо ви живете в районі з поганим Інтернетом або перебуваєте в роумінгу, то не турбуйтеся про витрачений трафік. Програма оптимізована таким чином, щоб витрачати мінімальну кількість трафіку та швидше завантажувати важливі матеріали. Це дає можливість залишатися на зв’язку зі світом навіть у віддалених куточках світу.

Переваги

  • Архів випусків ТСН — ознайомтеся з новинами, коли буде зручно.
  • Найкращі програми від каналу «1+1» – дивіться улюблені передачі прямо зі смартфона чи планшета.
  • Яскраві фотографії, цікаві публікації та ексклюзивні розслідування – все це у вас під рукою.

Не пропускайте важливих та цікавих подій у світі, а також ділитесь інформацією з друзями!

Що змінилося в останній версії додаток?

Тепер мобільний ТСН виглядає сучасно та лаконічно. Додалася зрозуміла з першого погляду навігація у додатку: можна швидко отримати доступ до важливих розділів.

  • На головному екрані з’являється більше контенту: у будь-якому випадку ви знайдете статтю, яка вас зацікавить. Читати тексти можна двома мовами: російською та українською.
  • Якщо ви знаходитесь в зоні з поганим покриттям мобільного Інтернету, програма автоматично відключає завантаження фотографій і відео. Це заощаджує трафік, а також швидко завантажує саму новину — лише текст.
  • На думку користувачів, єдиний мінус – реклама, яка з’являється після або до прочитання статті. Однак, якщо ви читаєте новини вранці, коли їдете на роботу в громадському транспорті, то 30 хвилин вистачить з головою, щоб прочитати найважливіше.
  • Новини поділяються на зручні рубрики. Це дає можливість швидко отримати доступ до цікавого для вас контенту. Крім того, програма автоматично підлаштовує контент під ваші захоплення. Якщо ви часто переглядаєте фінансові новини, то розумна стрічка виводитиме велику кількість нотаток та статей про фінанси.

Оновити або завантажити ТСН з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange