ФАКТИ: Новини ICTV

Свіжі новини та факти від телеканалу ICTV. Події в Україні та за кордоном. Тепер – у вашому мобільному пристрої.
ФАКТИ: Новини ICTV – це мобільний додаток від однойменного каналу. На жаль, скачати його можна лише для смартфонів – підтримку планшетів розробники обіцяють додати пізніше.

Тут можна прочитати останні новини України та світу, а також ознайомитись з авторитетними думками експертів. Підписуйтесь на стрічку новин та виділяйте матеріали, які будуть вам цікаві.

Якщо якась тема цікавить вас особливо, підключайте пуш-повідомлення. Це важливо, якщо ви працюєте у сфері фінансів, наприклад, і вам потрібно вчасно отримувати інформацію про стан світових бірж.

Переглядайте випуски у зручному форматі: відеоролики, прямі трансляції чи читайте нотатки журналістів. Найцікавішими матеріалами можна ділитися із друзями, використовуючи соціальні мережі. Реєстрація облікового запису в програмі також відбувається через них. Це зручно, тому що не потрібно вигадувати логін та пароль та окремо записувати їх.

Переваги мобільного додатку ФАКТИ: Новини ICTV

  • Найцікавіші та найактуальніші події у вашому смартфоні. Підтримуються пристрої на базі операційних систем Android та iOS.
  • Читайте або дивіться, аналізуйте та ділитесь з друзями.
  • Відео випусків у високій якості. Також доступний прямий ефір.
  • Чи плануєте довгу поїздку, де не буде покриття Інтернету? Збережіть нотатки, відео та статті на телефон, щоб переглянути їх офлайн.
  • Дивіться ICTV канал онлайн. Програма оптимізована під економне споживання трафіку. Тому якщо у вас не безлімітний доступ до Інтернету, то потрібні випуски ви все одно подивіться — трафіку вистачить на все.
  • Чи потрібна конкретна тематика? Перейдіть у рядок пошуку і за ключовими словами знаходите те, що вам потрібно. Окрім того, тут є вбудовані категорії новин. Це зручно, тому що в один клік ви отримуєте доступ до відео, прямих трансляцій, нотаток і статей.

Додаток доступний для розслідування журналістів на резонансні тематики. Якщо вам це цікаво, відзначайте їх, і за наявності вільного часу повертайтеся до вивчення.

Єдиний мінус, на думку користувачів, неможливо залишити коментар під текстом або відео.
Оновити або завантажити ФАКТИ: Новини ICTV з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange