TransferGo: Грошові перекази

Додаток TransferGo створен для легкого переказу грошей до будь-якої країни світу. Швидко, надійно та недорого.
Виглядає додаток дуже лаконічно та сучасно.

Про додаток TransferGo

Компанія Трансфер Го була створена для швидкої можливості з Європи та інших країн надсилати гроші без зайвих комісій. Трансфер Го працює з 2012 року і відправляти гроші ви можете з Британії та понад 35 країн Європи.

При цьому для отримання грошей ви можете знаходитись практично в будь-якому куточку світу.

Функціональність TransferGo

При першій реєстрації на даному сервісі ви отримуєте знижку у вигляді безкоштовної комісії на 2 перші перекази. Це дуже зручно, тому що ви можете протестувати сервіс при цьому не витратити жодної копійки на комісію за переказ коштів.

При постійному використанні сервісу компанія Трансфер Го регулярно надаватиме вам знижки та промокоди для економії ваших коштів.

  • Для початку вам необхідно буде зареєструватися на сайті або в самому додатку.
  • Введіть свої особисті дані, такі як: номер мобільного телефону, електронна пошта, ваша національність та країна, в якій ви зараз знаходитесь.
  • Все, ваш профіль зареєстрований і ви можете відразу надсилати гроші.

Якщо вам необхідно надіслати суму понад 40 000 грн, то необхідно буде пройти верифікацію облікового запису. Для цього вам потрібно буде зробити фото з документами, які підтверджують вашу особу (закордонний паспорт, паспорт вашої країни або посвідчення водія).

А якщо вам необхідно надіслати суму понад 155 000 грн, то необхідно буде надати документ, який підтверджуватиме звідки у вас ця сума та підтвердити адресу проживання.

Переваги компанії TransferGo

Плюсів у компанії багато, обговоримо деякі з них.

  • Варіант швидкості перекладу. Якщо вам потрібно переказати гроші максимально швидко, то ви можете обрати функцію ”Миттєвий переказ”, яка протягом 30 хвилин надішле гроші до отримувача у будь-яку  країну. А якщо вас не стискають терміни, то скористайтеся звичайним переказом, який приходить до одержувача за добу.
  • Сума переказу практично безмежна. Ви можете надіслати гроші від 1 євро до 1 000 000 євро швидко та безпечно.
  • Фіксований курс та конвертація. Вам не потрібно буде переживати за зміни курсу, поки ваші гроші лежать на вашому рахунку або в дорозі до одержувача.
  • Можливість відкрити рахунок безпосередньо в компанії та отримувати всі перекази на нього. При цьому виводити гроші ви можете на будь-які рахунки та картки, як кредитні, так і дебетові.

Завантажте додаток TransferGo прямо зараз з офіційних сайтів представників App Store та Play Market за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange