Badland

«Badland» – це досить відома гра, яка зібрала в собі кілька жанрів. Якщо ви шукали екшн-ранер, в який можна пограти з друзями на одному пристрої та ще й без підключення до інтернету, то ця гра була створена для вас.
На світ цей додаток вийшов ще далекого 2013 року, але досі отримує безліч позитивних відгуків і високі оцінки від гравців. Ще б пак, адже захоплююча механіка, графіка, а також музичний супровід не можуть залишити байдужими як дорослих гравців, так і дітей.

Встановити гру «Badland» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Badland»

Ігровий процес

Справді дуже цікава частина. На перший погляд, нічого складного. Гравцю потрібно керувати істотою, прізвисько якої “Клон”. На вигляд воно нагадує інопланетного птаха. Процес управління також простий, потрібно лише натискати на екран. Все це потрібно, щоб клон дістався початкової точки до фінішу. У чому ж каверза?

Почнемо з того, що вам потрібно рухатися весь час, щоб не залишитися за полями екрана. Якщо ви десь застрягли або не змогли вибратися з пастки, то коли клон опиниться поза екраном, вам доведеться проходити рівень з останньої контрольної точки.

Щоб було веселіше, розробники гри «Badland» вигадали досить цікаві перешкоди для гравців. Наприклад, це може бути смуга з працюючих пилок, шестерні які можуть знищити клона. А також різні бомби, каміння, що обсипаються та багато іншого.

Кожен рівень у грі унікальний і не схожий на попередній. Тому, якщо ви хочете весело провести час, то можете завантажити «Badland». Запевняємо, ви не пошкодуєте.

Бустери, пастки та підсилювачі

У кожному раннері є предмети, які допомагають гравцеві дістатися фінішу або навпаки, ускладнюють його рух. Ось і «Badland» не стала винятком. У грі є досить багато всяких штучок, які впливають на вашого клону.

Наприклад, це можливо прискорення/уповільнення. Не довго на них зупинятимемося. Також ви зіткнетеся з липучкою. Це бустер, з яким дуже зручно проходити локацію бензопил. Якщо побачите кружок з фіолетовим мерехтінням і підберете його, то ваш клон почне обертатися та пересуватися самостійно.

Є також збільшувач та зменшувач розміру. Це дуже важливий елемент. Наприклад, якщо взяти зайвий збільшувач клону, можна не вибратися з пастки. Не дуже гарна перспектива, правда?

І це ще весь список. Ознайомтеся з усіма підсилювачами під час навчання. Для цього ви можете завантажити «Badland» за посиланням під цим текстом.

Графіка

Це гордість гри. Розробники дійсно заморочилися над дизайном та створили його унікальним, зовсім несхожим на інші. Почнемо з того, що фон розділений начебто на 2 частини.

Основна частина, це переднє темне тло. Там промальований сам клон, перешкоди та пастки які потрібно проходити. Цікавий факт, що у грі є дуже багато законів фізики. Таким чином, все, що ви бачите перед собою – динамічне. Наприклад, гілки дерев, що коливаються, камені, які скочуються під нахилом. Усі механізми також працюю та рухаються у заданому напрямку.

І друга частина – це заднє тло. Там трапляються неймовірні речі. Крім того, що заднє тло барвисте і відповідає часу доби, там також є своя динаміка. Наприклад, ви можете розглянути птахів, гармати які стріляють, хмари та й усе оточення, яке занурить вас в атмосферу «Badland».

Аудіо супровід

Щодо музики. У грі немає якогось нав’язливого та набридливого аудіо. У цьому й вся фішка, що будуть присутні звуки того місця, що знаходиться на тлі. Спів птахів, звуки води чи лісу тощо. Тому розробники рекомендують грати в навушниках.

Режими

Ще одна важлива частина. Як ми писали на початку, грати в «Badland» можна як поодинці, так і з друзями. Можете зібрати команду з 4 осіб, щоб долати пастки та виконувати завдання разом. Це дуже актуально, коли, наприклад, немає світла і ви не знаєте, чим можна зайнятися.

Тоді екран буде поділено на умовні чотири частини. Кожен гравець вибере колір та зовнішність свого клону, щоб він відрізнявся від інших. Після цього можна розпочинати гру.
Якщо ви бажаєте скачати гру «Badland» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange