The Walking Zombie 2: Shooter

The “Walking Zombie 2: Shooter – це мобільний шутер”, з постапокаліптичним сюжетом. Ви народилися у світі, де панують зомбі. Ваша мати – одна із заражених. Після вашого народження, вона перетворюється на зомбі і вбиває практично всю групу людей, що залишилися в живих. Врятуватися спромоглися тільки головний та безпосередньо ви. Далі йде невеликий відступ у часі, і ось уже через 20 років ви йдете назустріч новим пригодам, щоб змінити долю всього світу.
До речі, встановити гру “Walking Zombie 2: Shooter – це мобільний шутер” можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Walking Zombie 2: Shooter – це мобільний шутер”

Механіка гри

Все досить просто та стандартно. Гравцю потрібно прийняти якесь завдання, а потім виконати його і повернутися на точку назад. З одного боку нічого складного, але підступ звичайно ж є.

У чому він полягає? Якби завдання було просто виконувати, то гра рано чи пізно набридла б, подумали розробники. Саме тому, щоб внести інтригу, в машині на якій ви їздите, періодично закінчується бензин.

Через якийсь час він відновиться і ви зможете без проблем продовжити гру. Ну а якщо чекати не хочеться, то можете придбати пальне за справжні гроші.

Таким чином, гравців як би звати через деякий час повернутися в гру і закінчити розпочате.

Завдання

Дуже цікаво розробники надійшли і з поділом завдань. У дуже рідкісних випадках воно буде цілісне. Сама фішка гри у тому, щоб зацікавити гравця. Тому завдання будуть видаватися частинами або “епізодами”. Як це працює?

Наприклад, на точці головний дав вам певне завдання. Ви їдете на локацію, виконуєте доручення, а потім повертаєтеся до головного. Подаєте йому звіт про виконану роботу. Далі, NPC видає вам другу частину завдання. Ви повертаєтеся на ту ж локацію і робите роботу далі. І так доти, доки все завдання не буде виконано. Чи впевнені, що зможете впоратися з усіма складнощами під час виконання місії? Тоді можете скачати гру “Walking Zombie 2: Shooter – це мобільний шутер” і переконатися у своїх силах на ділі.

Інші особливості

Приємно дізнатися, що серед усіх персонажів у грі тільки у вас виявлено імунітет до проклятого вірусу. А це означає, що ви 100% не зможете перетворитися на дурного зомбі.

Але, у свою чергу, саме це обтяжує вас великою відповідальністю. Чи зможете ви створити ліки та зцілити всіх мешканців містечка від вірусу? Чи зможете врятувати світ від вимирання?

Щоб було простіше досягти вище поставленої мети у вашому розпорядженні величезний вибір автомобілів, зброї та броні. Вибирайте те, що вам по кишені та до душі.

До речі, заробити внутрішньо ігрову валюту можна виконуючи завдання, розкопуючи скарби, розкриваючи замки і при випадкових зустрічах під час пересування картою. Втім, про все це гравцю розкажуть під час невеликого навчання.

Гра “Walking Zombie 2: Shooter – це мобільний шутер” досить інтригуюча і затягуюча. Якщо ви хочете відпочити після важкого робочого дня або просто цікаво провести час зі своїми друзями, то гра це відмінний вибір. Стріляйте зомбі і намагайтеся врятувати расу людства.
А скачати гру The Walking Zombie 2: Shooter можна з офіційного джерела App Store або Play Market. Для цього потрібно просто натиснути на потрібну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange