Telegram онлайн: веб-версія

Telegram веб-версія – це спеціальна версія популярного месенджера, яка працює у браузері. Щоб не завантажувати її на комп’ютер, ви можете відкрити браузер і запустити месенджер прямо у вкладці.
Як правильно використовувати телеграм онлайн? Про це ми розповімо нижче.

Web-версія це не окремий месенджер – в ньому все одно використовується прив’язка вашого облікового запису, який ви створили на смартфоні. Тому просто зареєструватися в ньому як у соціальній мережі не вийде.

Як увійти або зареєструватися в Telegram онлайн?

Якщо у вас ще немає облікового запису, потрібно скачати Телеграм на ваш мобільний пристрій. Встановити його можна як на Android, так і на iOS. Пройшовши реєстрацію в основній (мобільній) версії програми, тепер можна використовувати і онлайн-версію.

Використовуйте адресний рядок зручного для вас браузера. Перейдіть на веб-версію і відкриється вікно авторизації. Інтерфейс тут англійською мовою, але це не завадить вам – він інтуїтивно зрозумілий.

У блоці «Country» виберіть країну, а потім напишіть номер вашого телефону, на якому зареєстровано обліковий запис. Тримайте мобільний пристрій, бо на нього прийде код авторизації, який вам потрібно буде ввести в поле введення. Натисніть «Next» — ви погоджуєтесь, що ввели правильний номер телефону.

Після цієї процедури ви можете переписуватися з друзями в Телеграм онлайн прямо у вкладці браузера.

Стартова сторінка: що робити далі?

Відразу після входу відкривається стартова сторінка. Тут видно ваші останні чати, канали та контакти. До речі, відкриється той чат, на якому ви перервали листування чи читання.

На жаль, веб-версія Телеграм не підтримує російську чи українську мову — лише англійську. Але оскільки всі налаштування досить прості, вам не потрібно довго розуміти це.

Як користуватися веб-версією телеграм?

Інтерфейс у неї майже такий самий, як і у декстопної. Щоб відкрити меню, натисніть три смужки у верхньому лівому кутку.

Тут є п’ять розділів:

  1. Новий гурт.
  2. Контакти.
  3. Налаштування.
  4. Часті питання.
  5. Про сервіс.

Давайте детальніше розглянемо «Налаштування».

Умовно його можна поділити на блоки:

  • Основна інформація – тут можна редагувати ваш нікнейм, короткий опис про себе та фотографію.
  • Повідомлення — Ви можете встановити повзунок у потрібне положення, щоб увімкнути або вимкнути фонові та спливаючі повідомлення від сервісу.
  • Клавіатура — Налаштування комбінації гарячих клавіш для надсилання повідомлень.
  • Встановлення додаткового пароля – Ви можете увімкнути двофакторну автентифікацію.

Щоб отримати доступ до файлів у розмові або каналі, натисніть три вертикальні точки у верхньому правому куті. Там будуть різні категорії: фотографії, відео, файли та посилання.
Завдяки наявності веб-версії Телеграм далеко втік від своїх конкурентів. Він пропонує більше функцій на різних пристроях. Ви можете розпочати розмову на одному пристрої, а продовжити на іншому – працює синхронізація.

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange