Telegram для Linux

Telegram для Linux – це спеціальна робоча версія, для комп’ютерів на базі цієї операційної системи. Програма доступна як для мобільних, так і для настільних операційних систем.
Багато розробників програмного забезпечення обходять стороною цю платформу, але цей месенджер не залишився осторонь. Вони створили повнофункціональний клієнт, який майже не відрізняється за функціями від версій для інших платформ.

Файли встановлення є у відкритому доступі. Ви можете завантажити Телеграм для Лінукс для 32-бітної або 64-бітної версії операційної системи. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом і виберіть потрібну версію.

Основні переваги програми Telegram для Linux

Ви можете обмінюватися повідомленнями з контактами з вашої телефонної книги. Вся історія листування з мобільного додатка доступна і на версії для комп’ютера — програма має синхронізацію.

Тому, почивши писати повідомлення на мобільному пристрої, ви можете продовжити його на комп’ютері.

Крім того, ваші листування захищені надійним шифруванням. Програма спеціально створювалася задля захисту конфіденційної інформації користувачів.

Як встановити Телеграм на Лінукс?

Щоб завантажити Телеграм для Лінукс, перейдіть за посиланням під цим текстом. Далі виконуйте інструкції:

  1. Виберіть версію операційної системи: 32 або 64-розрядну.
  2. Завантажте інсталяційний файл собі на ПК у зручне місце.
  3. Запустіть його після завантаження.
  4. Виберіть необхідні установки.

Виконавши ці чотири дії, програма буде встановлена на ваш комп’ютер. Двічі клацніть лівою кнопкою миші, щоб відкрити програму. Введіть номер телефону, на якому зареєстровано обліковий запис. Пройдіть верифікацію: на мобільний пристрій прийде код, який потрібно ввести в поле на ПК.

Після верифікації завантажиться стартовий екран, де ви побачите ваші чати та канали. Це означає, що програма готова до використання.

Встановити телеграм на Лінукс потрібно для того, щоб завжди бути на зв’язку. Ви зможете вмить відповідати на повідомлення, будучи на робочому місці за ПК. Якщо ж ви просто вдома за комп’ютером, а ваш телефон знаходиться в іншій кімнаті, ви все одно можете відразу відповідати на повідомлення.

Використання

Користуватися програмою легко: перед очима є вікно з чатами та каналами. Натиснувши на будь-який з них, він розгортається майже на весь екран. При цьому стовпець зі списком каналів і чатів залишається з правого боку.

Ви можете змінити розмір робочої області: наведіть мишку на межу чату з лівого боку і побачите, як курсор зміниться на двосторонню стрілку. Потім можна рухати його ліворуч чи праворуч.

Щоб не відволікати сповіщення, відключіть їх. Зробити це можна для всього мессенджера або певного каналу/чату.

Потрібно змінити налаштування утиліти? Зайдіть у розділ «Налаштування»: він розташований у верхньому лівому кутку, поряд із рядком пошуку.
Завантажити Телеграм для Лінукс безкоштовно можна на офіційному сайті Telegram. Натисніть посилання під текстом, щоб завантажити інсталяційний файл собі на ПК.

Вам також може сподобатись :

Skype для Linux

Viber для Linux

Secured By miniOrange