Веб-версія Skype

Веб-версія Skype – це версія месенджера, яка працює прямо у браузері. Не потрібно завантажувати та встановлювати додаткові файли. Відразу потрібно зробити важливе застереження: після оновлення 7 березня 2019 року ця версія працює не у всіх браузерах і не у всіх операційних системах.
Доступний список браузерів та ОС виглядає так:

  • Браузери: Chrome, Edge.
  • Операційні системи: Windows 10, Mac OS X 10.12 або новіші.

Сервіс доступний тільки в цих браузерах, тому що, на відміну від інших, вони підтримують новий стандарт Web RTC — він дозволяє здійснювати дзвінки прямо в браузері, не скачуючи для цього окремий клієнт на ПК.

Як користуватись веб-версією Скайп?

Тисячі людей щодня користуються цим сервісом. Він зручний, тому що іноді після оновлення клієнт для комп’ютера деякий час працює некоректно. Щоб залишатися на зв’язку та не пропустити важливе повідомлення або дзвінок, ви можете пройти авторизацію на сайті та використовувати Скайп онлайн на комп’ютері, ноутбуці.

Ця версія працює така сама, як і звичайна. Ви можете надсилати повідомлення та дзвонити своїм контактам. Інтерфейс виглядає майже також: контакти відображаються ліворуч, а робоча область чату справа або по центру.

Вікно виглядає простіше, ніж у версії для ПК, але це й так зрозуміло, адже це версія, яка працює прямо в браузері. Основні функції дома:

  • Можна написати повідомлення контакту
  • Можна подзвонити йому
  • Є рядок пошуку, де можна знайти потрібного співрозмовника
  • Є прості налаштування

Щоб почати використовувати веб-версію Skype, перейдіть за посиланням під статтею. На цій сторінці потрібно ввести логін та пароль і натиснути кнопку «Увійти». Якщо у вас ще немає облікового запису, зробити це можна буде прямо на цій сторінці.

Основні можливості Веб-версія Skype

Голосові дзвінки

Під час дзвінка можна насолоджуватися високою якістю звуку. Прямо під час дзвінка можна відправляти реакції в чат.

Миттєві повідомлення

Надсилайте текстові повідомлення до будь-якої точки світу. Можна використовувати згадки людини, поставивши у чаті перед його логіном знак @. Використовуйте кумедні реакції, щоб привернути їхню увагу.

Шифрування розмови

Ваша розмова захищена за допомогою міжабонентського шифрування. Не турбуйтеся про приватність ваших розмов — вони надійно захищені.

Конференції

Ви можете проводити бесіди на кілька людей одночасно. При цьому неважливо, який пристрій використовують для зв’язку: ПК, смартфон або вікно браузера.

Зручна робота

Якщо ви використовуєте веб-версію Скайпа на комп’ютері для роботи, то, напевно, вам сподобаються такі функції:

  • Пошук файлів — натисніть галерею, щоб отримати доступ до всіх файлів у розмові.
  • Редагування SMS — якщо ви випадково надіслали недописане повідомлення, його можна відредагувати після надсилання.

Щоб почати користуватися Skype у браузері, перейдіть за посиланням нижче та пройдіть авторизацію. Буквально за кілька секунд ви отримаєте доступ до свого облікового запису.

Web

Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype

androidioswindowsmacoslinux

Secured By miniOrange