Telegram для Android

Telegram для Android – це один із найпопулярніших і захищених месенджерів у 2019 році. Він лаконічний зовні, зручний і швидко працює – що ще потрібно сучасному користувачеві?
У ньому ви можете миттєво обмінюватися повідомленнями з друзями, надсилати їм фотографії, відео та інші файли.

Головна особливість програми – шифрування ваших даних та конфіденційність. Можна зареєструватися лише за номером телефону, та вказати будь-яке ім’я.

Ви можете створювати захищені та безпечні чати з іншими користувачами, а також налаштувати їхнє автовидалення за таймером. Завантажити Телеграм на Андроїд можна на версії 5.0.

Основні переваги Telegram для Android

Швидка робота.

Програма завантажується практично моментально, відразу після натискання на іконку. Обмінюватися повідомленнями можна навіть за поганого інтернету — це важливий показник для мобільних пристроїв. Коли під рукою немає доступу до нормального інтернету, зручно, якщо ви зможете надіслати важливе повідомлення.

Синхронізація.

Ви можете переглядати повідомлення на різних пристроях: як на мобільних, так і на ПК, використовуючи різні платформи. Почніть писати повідомлення на телефоні, можна закінчити його на комп’ютері.

Необмежений розмір файлу.

Надсилайте фотографії, відео або інші типи файлів без обмежень. Це не займає місце на вашому пристрої, а зберігається прямо у хмарі Telegram.

Безпека.

Перед розробниками стояло основне завдання – безпека особистих листування. При цьому програма має бути зручною у використанні. І це вийшло у них – ваші повідомлення неможливо зламати.

Зовнішній вигляд Telegram для Андроїд

Встановити Телеграм на Android потрібно всім, хто цінує простоту та лаконічність. Відкривши програму, з’являється головна сторінка. Тут знаходяться ваші останні чати та канали. В самому верху можна закріпити вибрані чати, щоб мати швидкий доступ до них.

Використання

Натисніть три горизонтальні лінії, розташовані у верхньому лівому кутку, щоб відкрити додаткове меню. Тут ви можете:

  • створити групу, канал чи секретний чат;
  • перейти до «Контактів» або зателефонувати другу;
  • зайти до «Налаштування» або розділу «Вибране».

Щоб переглянути прев’ю чату, достатньо довгого натискання на його іконку. Якщо потрібно закріпити, відкріпити або видалити чат, натисніть і утримуйте пальцем прямо на полі чату. Через секунду з’явиться додаткове вікно, і ви зможете вибрати потрібну дію.

Додаткові функції

Можна записувати голосові та відео, а також прискорювати їх перегляд. Можна тут і слухати музику у спеціалізованих каналах. Є варіант і заздалегідь зберегти її у «Вибраному».

Розділ “Вибране” – це функція, заради якої потрібно завантажити Телеграм на Андроїд. Сюди можна пересилати важливі повідомлення, зберігати публікації каналів, додавати документи і писати особисті нотатки. Будь-якої миті цією інформацією можна поділити зі співрозмовником — просто надішліть йому повідомлення.
Щоб скачати Телеграм на Android, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange