Telegram для Mac

Telegram для Mac – це десктопна версія мессенджера, адаптована для встановлення на комп’ютери та ноутбуки компанії Apple. Вона підходить для операційної системи macOS і має такі ж функції, як і версії для інших платформ. Обов’язково умова — версія ОС має бути не старшою за 10.2, інакше програма не встановиться.
Від версії для Windows, наприклад, ця утиліта нічим не відрізняється. Ви можете:

  • Надсилати повідомлення контактам зі своєї телефонної книги
  • Підписуватись на канали
  • Надсилати голосові повідомлення
  • Здійснювати дзвінки
  • Створювати особисті та групові чати
  • Обмінюватися документами у необмеженому розмірі

Як встановити Телеграм для Mac?

Завантажити Телеграм для Mac можна безкоштовно, перейшовши на посилання під цим текстом. Завантаживши файл інсталяції, запустіть його.

Після встановлення натисніть кнопку «Start Messaging». Потім введіть номер мобільного телефону, щоб пройти верифікацію. Код прийде на ваш мобільний пристрій, і вам потрібно написати його в рядку на ПК.

Пройшовши верифікацію, ви потрапите на головний екран. Тут є всі ваші чати та канали, на які ви підписані. Завдяки синхронізації між пристроями можна почати писати повідомлення на одному пристрої, а продовжити на іншому.

Переваги Telegram для Mac

Темна колірна схема – Dark Mojave

У складання під цю платформу спочатку включено темне забарвлення інтерфейсу. Вона зручна для спілкування в чаті вночі, тому що знижує навантаження на очі.

Можливість відзначати чати як прочитані/непрочитані

Можна відзначити чат як прочитаний або як непрочитаний, якщо у вас на це немає часу. Позначаючи чати як непрочитаний, ви показуєте співрозмовнику, що зараз зайняті і ознайомитеся з СМС пізніше.

Синхронізація

Ви можете використовувати месенджер на кількох пристроях одночасно. Інформація синхронізується як реального часу. Тому якщо ви починаєте вводити повідомлення на комп’ютері, його можна продовжити на смартфоні або планшеті. Для цієї функції варто завантажити Телеграм для Мак ОС.

Швидкість роботи

Крім того, що ПК та ноутбуки від Apple самі по собі працюють швидко, ця програма також заточена під швидку взаємодію з користувачем.

Ця програма має фокус на швидкості роботи: він швидкий, але при цьому легкий. Навіть якщо у вас погане з’єднання з інтернетом, ви зможете отримати або надіслати текстове повідомлення.

Безпечне листування

Розробники створювали месенджер із метою захистити приватні листування. Можете не турбуватися за те, що хтось зламає чат із вашим співрозмовником. Спеціально розроблена для телеграм система шифрування дозволяє не турбуватися про збереження конфіденційних даних.

Звичайно ж, не варто забувати про персональні методи захисту: не потрібно давати доступ до облікового запису стороннім людям.
Щоб встановити Телеграм на Mac, перейдіть за посиланням під цим текстом. Завантажте файл інсталяції і запустіть його. Після встановлення можна заходити в програму та продовжувати спілкування з друзями та колегами.

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange