Brainly

“Brainly” – це мобільна версія відомого сайту Znanija.com. Іншими словами, це освітня платформа, де кожен користувач може задати необхідне питання, так і відповісти на який-небудь інший. Платформа стане незамінним помічником як для дітей, так і для дорослих користувачів.
Застосунок має дуже зручний інтерфейс, а також безліч корисних функцій. Вони допоможуть значно полегшити пошук потрібної інформації. Завантажити “Brainly” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Можливості додатку «Brainly»

Швидкі відповіді

Як зазначалося вище, кожен користувач може поставити необхідне питання з будь-якого предмета. І швидше за все відповідь на нього можна отримати протягом 10 хвилин. Але іноді відповідь потрібна буквально в ту саму хвилину. Що робити у такому разі?

Відповідь проста: Скористайтеся архівом. Якщо це питання з якогось підручника чи просто зі шкільної програми, найімовірніше його вже ставили раніше. У такому разі і відповідь на нього також є. Розробники створили архів питань якраз для того, щоб користувачі могли якнайшвидше отримати розгорнуту та перевірену відповідь.

Система модерації

Хто ж слідкує за тим, щоб на запитання давалися лише вірні питання? А раптом автор відповіді припуститься помилки? Щоби таких ситуацій не виникало, платформа має свою команду модераторів. Вони стежать за тим, щоб відповідь була максимально повною та правдивою.

Саме тому, якщо ви бачите біля відповіді позначку “Перевірений”, можете довіряти йому на всі 100%. Це означає, що він уже пройшов усі перевірки у експертів платформи, а значить точний та надійний.

Тому, якщо самі будете ділитися своїми знаннями, то вказуйте лише правильну інформацію. В іншому випадку модератори просто видалять вашу відповідь.

Спробуйте знайти або дати відповідь з будь-якого предмета прямо зараз. Для цього можна встановити “Brainly” абсолютно безкоштовно за посиланням під цим текстом!

Інші особливості

Варто звернути увагу, що у платформи «Brainly» існує накопичувальна система балів. При першому вході кожен користувач отримує статус “новачка”. Чим більше правильних відповідей ви даєте, тим більше ви отримуєте балів. Відповідно, ваш статус також підвищується. Найпочеснішим вважається “Головний мозок”. Впевнені, що навчаючись разом із «Brainly» ви точно зможете його отримати!

Другою не менш важливою особливістю є також те, що програма повністю безкоштовна. Абсолютно ніяких платних функцій чи пропозицій купити відповідь. А це велика рідкість у такому корисному продукті, за що варто подякувати розробникам.

Ну і звичайно ж, необмежений доступ у будь-який час дня та ночі. Все для того щоб ви могли здобувати знання коли захочете.
Розробники платформи справді подбали про користувачів. Зрозумілий інтерфейс, поділ питань з предметів, пошукові фільтри та багато іншого роблять додаток унікальним та неповторним серед інших. Тому ви не пошкодуєте, якщо вирішите завантажити його. А щоб встановити «Brainly» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто клацніть по кнопці нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange