Telegram для комп’ютера на Windows

Telegram для комп’ютера на Windows — версія месенджера, розроблена для встановлення на ПК. Клієнт створений для того, щоб ви могли обмінюватись повідомленнями, коли під рукою немає смартфона. Завдяки синхронізації можна почати писати повідомлення на одному пристрої, а продовжити на іншому – це зручно для роботи.
Утиліта корисна тим, хто не хоче заходити з ПК у браузер, щоб потім перейти до веб-версії та відповісти на повідомлення. Можна просто відкрити програму і всі чати будуть у вас перед очима.

Як і мобільна версія програми, версія для комп’ютера є легкою і майже не споживає оперативну пам’ять. Завантажити Телеграм для ПК на Windows можна для версій від сімки та вище.

Переваги десктопної версії Telegram

Швидка установка

Після завантаження програми, двічі клацніть на інсталяційний файл. Виберіть необхідні налаштування, а потім натисніть кнопку «Встановити». Утиліта встановлюється від кількох секунд до однієї хвилини, це залежить від вашого ПК.

Як тільки на робочому столі з’явиться ярлик, ви відразу можете відкривати програму і спілкуватися з вашими контактами.

Зручно використовувати

Тепер, сидячи за домашнім або робочим комп’ютером, не потрібно брати в руки смартфон, щоб відповісти на СМС. Потрібно лише завантажити Телеграм для комп’ютера на Віндовс, і всі ваші листування стануть доступними на ПК.

Продовжуйте розпочату розмову через смартфон або планшет на комп’ютері. Також ви можете переглядати фотографії та відео на великому екрані – це зручніше, ніж вдивлятися в екран мобільного пристрою.

Листування під рукою

Набирати текст та спілкуватися з людьми голосом зручніше на комп’ютері. Для набору тексту є зручна клавіатура, а для дзвінків – гарнітура. Під час спілкування з людиною у вас є вільні дві руки, і ви можете займатися паралельно іншою справою.

Якщо ваш смартфон лежить в іншому приміщенні, не обов’язково слідувати за ним, щоб відповісти на повідомлення. До того ж, Телеграм працює у фоновому режимі, і всі повідомлення будуть показані на робочому столі. Також їх можна вимкнути, якщо вони вам заважають.

Індивідуальні налаштування

Можна налаштувати повідомлення окремо на кожного контакту, а також канал, на який ви підписані.

Повідомлення можна увімкнути або вимкнути відразу для всієї програми. Для цього натисніть правою кнопкою миші на піктограму програми в нижній панелі та виберіть потрібний режим.

Встановити Telegram на комп’ютер із Windows можна безкоштовно. Перейдіть за посиланням під цим текстом, і вже через 5 хвилин програма працюватиме на вашому ПК.

Як зайти в свій аккаунт?

Після встановлення зайдіть у програму. На стартовому екрані потрібно ввести номер мобільного телефону, на який зареєстровано обліковий запис. Тримайте мобільний телефон або планшет, оскільки на нього відправлять код верифікації.

Введіть його у відповідне поле на ПК, а потім система автоматично пропустить вас. З’явиться головний екран, на якому будуть доступні всі ваші чати та канали.
Щоб завантажити Телеграм для комп’ютера на Windows, перейдіть за посиланням нижче.

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange