WhatsApp для Mac

WhatsApp для Mac – це адаптована версія програми для ноутбуків та ПК від компанії Apple. У програмі є всі основні функції: синхронізація, пуш-повідомлення та ін. Всі дані шифрується при пересиланні: повідомлення, фотографії, відео та навіть телефонні дзвінки.
Мобільна версія програми повністю синхронізована з комп’ютерним клієнтом. І вона не урізана, а повноцінна всі функції на місці.

  • Пуш-повідомлення з’являються на робочому столі
  • Доступні «фішки» використання «гарячих» клавіш
  • Є синхронізація між пристроями

Завантажити WhatsApp для Mac можна прямо з офіційного сайту розробника. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

Ви ще не впевнені, що вам потрібна клієнтська версія улюбленого месенджера? Давайте ми більше розповімо про її переваги.

Початок роботи

Перейдіть за посиланням, завантажте програму на свій ноутбук. Пам’ятайте, що у вас має бути версія Mac OS X 10.9 або вищою. Після встановлення відкрийте програму та проскануйте QR-код своїм мобільним телефоном.

Це потрібно для того, щоб за кілька секунд пройти авторизацію та синхронізувати всі дані без введення перевірочних кодів. Після цього клієнт відобразить ваші поточні листування.

Переваги WhatsApp для Mac

Швидка розмова

Встановити Вацап на Мак потрібно для того, щоб завжди бути на зв’язку. Наприклад, ваш телефон знаходиться в приміщенні, поки ви сидите за комп’ютером. У цей час надходить повідомлення: ви чуєте повідомлення з мобільного пристрою. Але підніматися та йти за телефоном саме зараз незручно.

Інша справа, якщо на комп’ютері або вже інстальовано програму. Ви прямо тут отримуєте повідомлення, і одразу відповідаєте на повідомлення, майже не відволікаючись від роботи.

Крім того, набирати текст на клавіатурі набагато швидше ніж на екрані смартфона.

Надсилання мультимедіа

Можна обмінюватися голосовими повідомленнями, фотографіями, відео та документами. Також є функція “Поділитися розташуванням”. Це зручно, якщо ви працюєте десь у кафе, наприклад, і у вас запланована зустріч із людиною. Надішліть йому своє місце розташування, і він швидше знайде вас.

Зручний інтерфейс

Завантажити WhatsApp для Mac можна лише заради зручного інтерфейсу. Ви заходите у додатку та у вас все під рукою. Список чатів і контакти знаходяться ліворуч, а робоча область чату справа.

Натиснувши на будь-який чат, ви відразу потрапляєте в нього. Можна написати повідомлення, додати до нього документ або записати голосове – все це робиться в один-два кліки.

Якщо ви знайомі з месенджером Telegram, то, напевно, дізнаєтеся схожий інтерфейс.

Групове спілкування

Створюйте групові чати, щоб спілкуватися з рідними чи колегами в одному місці. Це зручно для компаній із кількох людей, а також великих спільнот за інтересами.

Якщо ви не бажаєте, щоб повідомлення відволікали вас від роботи, можете вимкнути повідомлення. Можна додавати до чату інших учасників, а також видаляти їх, якщо ви адміністратор розмови.
Щоб безкоштовно скачати Вацап для Mac з офіційного сайту розробника, перейдіть за посиланням нижче

MacOS

Залишайтеся на зв’язку разом з WhatsApp :

AndroidiOSWindows PhoneWindowsWeb

Secured By miniOrange