Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire — рольова гра, де ви повинні досліджувати навколишній світ на кораблі і прокачувати основного персонажа. Дія гри проходить на суші та морі. І корабель тут не розкіш, яку гравець отримує із підвищенням рівня, а реальна потреба.Пересування на морі

За допомогою корабля ви досліджуєте світ: відкриваєте нові острови, б’єтеся з піратами і вдосконалюєте своє судно.

Що можна зробити із кораблем?

  • Чинити
  • Поліпшувати
  • Наймати команду: боцманів, матросів та ін.

Для корабля потрібно купувати спорядження, щоб бути готовим прийняти бій. А це: гармати, ядра, вітрила, запасні деталі та інше обладнання.

Крім того, вашій команді потрібна їжа та заробітна плата. Від того, наскільки хороша їжа та зарплата у ваших підопічних, залежать бойовий дух та результати морських битв.

Гра на суші

Але більшість часу в Pillars of Eternity II: Deadfire гравець все-таки проводить на суші. Тут годинами можна вивчати райони великого міста, знаходячи предмети та проходячи квести.

Робота на торгові компанії, тубільців чи контрабандистів

Їх тут кілька, але інтереси вони однакові. Тому вам протистоятимуть інші люди, у яких стоять такі самі завдання. Завдання будуть різні: поговорити з повією, щоб вивідати потрібну інформацію, обікрасти маєток, знаходити ліки та їжу.

За виконане завдання ви отримуєте гроші чи інші бонуси, які можна витрачати на покращення корабля та спорядження героя. І йдеться лише про один острів, а їх тут кілька.

Квести

Вони цікаві тим, що їх можна закрити по-різному. Наприклад, щоб нагодувати жебрака, ви маєте три варіанти. Можна купити їжі, вкрасти її або знайти йому роботу, щоб він заробив на їжу самостійно.

Завдяки цьому квести не набридають, бо кожен із них унікальний і потребує унікальних рішень.

Персонажі

На старті можна створити персонажа, який вмістить у собі навички з різних класів. Всі здібності можна подивитися у галузі розвитку. Це зручно, тому що одразу можна визначитися з вектором розвитку.

У битві можна використовувати будь-яке вміння необмежену кількість разів, не чекаючи перезарядки. Завдяки такому формату, бійки стали цікаві та динамічні. Ви можете комбінувати вміння, щоб знайти зв’язку, яка принесе перемогу.
Щоб почати грати в Pillars of Eternity II: Deadfire, перейдіть за посиланням нижче.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange