Snake.io

“Snake.io” – це мобільна гра в якій вам потрібно керувати величезною змією. По суті це аналог старої й звичної нам змійки, але з деякими модифікаціями.
Правила залишаються колишніми, набирайте якомога більшу масу, поїдаючи корм та інших змій. Пам’ятайте, що не можна врізатись у бортики чи супротивників, адже тоді ви загинете, а всі ваші зусилля будуть марними.

Встановити гру “Snake.io” ви можете на будь-який свій пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Осjбливості гри “Snake.io”

Графіка

Графіка не залишить байдужим жодного гравця. У додатку безліч скінів для вашої змійки, тому ви точно зможете підібрати той, що вам до смаку. Але щоб отримати доступ до скінів, потрібно постаратися виконувати щоденні завдання, а також брати участь у різних турнірах.

Зверніть увагу на те, що грати в гру “Snake.io”, ви можете навіть без підключення до мережі інтернет.

Суть гри

Суть гри полягає в тому, що гравцеві потрібно зайняти місце лідера в таблиці рекордів і протриматися там якнайдовше. Зробити це можна двома способами:

  • Поїдаючи корм
  • Поїдаючи інших гравців

Як ви можете бачити, нічого складного. Здавалося б, що такого цікавого потрібно просто повзати, та й усе. Але дух суперництва затягне вас надовго.

Киньте виклик своїм друзям: запропонуйте їм завантажити “Snake.io” і побити ваш рекорд.

Зручне керування

Усього в грі присутні три типи управління.

  • Джойстик
  • Стрілка
  • Слідування

 Автоматично система пропонує керування за допомогою «джойстика». Цей тип вважається найбільш популярним та зручним. Якщо під час гри, ви хочете бачити, напрямок руху вашої змійки, в налаштуваннях можете змінити джойстик на стрілку. Тоді над головою змії знаходиться невелика стрілочка, яка й допоможе візуально визначити напрямок.

Ну, а якщо вам потрібен широкий огляд, і нічого зайвого, тоді скористайтеся режимом “слідування”. У ньому, змія рухатиметься точно за вашим пальцем.

Також у будь-який момент ви можете поставити режим правша/лівша. Вони відрізняються лише розташуванням елемента керування. Спробуйте всі режими та виберіть найбільш зручний для себе.

Інші можливості

У налаштуваннях, крім режиму керування, також можна змінити мову, вимкнути музику та звукові ефекти. Відкривати скіни ви можете за перегляд короткої реклами або за донат. Переглядайте рейтинг гравців і спробуйте зайняти перше місце в топі. Змінюйте скін вашої змійки за настроєм. 
Покращуйте свій власний рекорд, поїдаючи інших змій, і постарайтеся не потрапити у пастку від супротивників. Грати в змійку дуже весело – переконайтеся в цьому самостійно. Завантажити гру «Snake.io» можна з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange