Ninja’s Creed: 3D Shooting Game

“Ninja’s Creed: 3D Shooting Game” – це тривимірна мобільна гра про ніндзя-ассасина. Ваше завдання – приховувати, хто ви є насправді та при цьому боротися зі злочинністю. Усувайте злочинні банди, зривайте незаконні угоди, а також ліквідуйте ватажків небезпечних угруповань, щоб стати королем регіону.
По суті, вам належить стати супер героєм, захисником міста. Грайте ніндзя-ассасином від першої особи та покладіть край злочинності у вашому місті.

Для того, щоб почати проходити перші місії, вам необхідно завантажити”Ninja’s Creed: 3D Shooting Game” на свій пристрій під керівництвом Android.

Особливості гри «Ninja’s Creed»

Ігровий процес

Ви – ніндзя, чудовий стрілець та захист міста. Вибирайте зброю і починайте полювати за порушниками порядку. Для того, щоб захопити ціль, використовуйте здатність під назвою «орлине око». Стріляйте з лука уважно, щоб усунути злочинців і захистити мирних громадян.

Бажаєте трохи заробити? Спробуйте співпрацю з різними організаціями. Об’єднуйте зусилля, а натомість отримайте винагороду. Також ваш персонаж може отримувати заслужені податки, які можна витратити на покращення екіпірування.

Графіка

Дизайн гри справді здатний здивувати. Найдрібніші елементи ідеально промальовані. Шикарні 3D персонажі, величезний вибір стрілецької зброї, а також просто чудові ігрові локації затягнуть вас у захоплюючий світ.

Грати в «Ninja’s Creed» максимально комфортно та цікаво, ще й тому, що розробники додали технологію уповільнення часу після пострілу та плавну анімацію рухів.

До речі, кілька слів про зброю. У грі повністю відсутня вогнепальна зброя. Але не варто впадати у відчай, адже на заміну йому у вашому арсеналі з’явитися луки, арбалети. Ви точно зможете зібрати свій арсенал.

Використовуйте його за призначенням та покращуйте його шляхом знищення босів. Спробуйте вже зараз, адже скачати “Ninja’s Creed: 3D Shooting Game” та грати в неї можна абсолютно безкоштовно.

Інші можливості

Зверніть увагу, що у грі є кілька ігрових режимів.

  • Основний сюжет
  • Щоденні завдання
  • Збройні конфлікти
  • Домінатор
  • Мисливець за головами

Кожен із цих режимів по-своєму цікавий. Спробуйте пройти їх усі! Але будьте уважні, для більш швидкого проходження потрібно вибирати не тільки правильну тактику, а й відповідне спорядження.

Щоб підвищити ймовірність знищення противників, розблокуйте таланти вашого ніндзя. Прокачайте рівні персонажа та його зброї, щоб збільшити силу.
Ваш ніндзя може стати королем лучників або верховним володарем регіону. Який шлях вибрати – вирішувати тільки вам. А для того, щоб швидше визначитися, ви можете встановити гру “Ninja’s Creed: 3D Shooting Game” з офіційного джерела Play Market. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

 Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange