Google Контакти

Google Контакти — мобільний додаток для бекапу та синхронізації ваших контактів. Коли ви додаєте новий контакт до телефонної книги, і хочете, щоб він не загубився, краще зберігати його в хмару. Таким чином, навіть у разі втрати пристрою, ваші дані залишаться на обліковому записі.
У цьому застосунку можна увімкнути резервне копіювання та синхронізацію контактів на всіх пристроях. Зручно, що сервіс зберігає всі дані в хмарі: отримати доступ до них можна в пару кліків з вашого ПК, ноутбука, смартфона або планшета.

Завантажити Google Контакти можна безкоштовно для мобільних пристроїв на базі ОС Android.

Корисні функції Google Контакти

Упорядковуйте та редагуйте контакти

В одному додатку можна зберігати контакти з декількох облікових записів (робочого та особистого, наприклад). Можна редагувати інформацію про контакти: змінювати ім’я, номер телефону, електронну пошту, фотографію.

А якщо додаток знайде контакти, що повторюються, вона може об’єднати їх, щоб не створювати дублікати. Таким чином, в одному місці у вас буде вся інформація про людину: номер мобільного телефону, месенджери, фізичну адресу проживання, місце роботи та посаду.

Всі дані в одному місці

Рекомендуємо завантажити Google Контакти на ваш пристрій, щоб усі ваші контакти були під рукою у хмарі. Якщо ваш телефон зламається або його вкрадуть, дані автоматично підтягнуться на новому пристрої. «Телефони змінюються – контакти на місці» – це ідеальний опис додатку.

Зберігання та систематизування інформації

Крім основної контактної інформації, можна розширювати картки контактів. Наприклад, додати адресу, місце роботи, відділ або посаду.

Якщо потрібно поділитися контактом з іншою людиною, то зробити це можна у два кліки. Напроти потрібного контакту натисніть три точки, а потім натисніть «Поділитись». Система запропонує різні варіанти, на найзручніший – поділитися за допомогою особистого повідомлення у соцмережах.

Темна тема

Щоб не зліпити очі в темний час, використовуйте темну тему. Вона замінює білий колір на чорний.Як почати користуватися застосунком?

Встановити Google Контакти можна безкоштовно на смартфон або планшет. Щоб завантажити додаток, перейдіть за посиланням нижче — тут є актуальна версія додатку для Android-пристроїв. Застосунок безкоштовний, і не вимагає оплати під час використання.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange