Portmone

Зручно, коли всі платежі перебувають у одному місці. Все, що потрібно зробити – зайти в мобільний додаток та оплатити послугу. При цьому не має значення, де ви знаходитесь. Головне – щоб під рукою був смартфон чи планшет.
Portmone — це платіжний сервіс, яким регулярно користується понад мільйон українців. Загальна кількість користувачів — більше трьох мільйонів і 1400 компаній. З його допомогою можна здійснювати грошові перекази з карти на карту, а також платити за послуги або товари онлайн.

Сам сервіс присутній на ринку України з 2002 року, а в 2013 році були випущені мобільні програми для операційних систем iOS та Android. Найпопулярніша послуга сервісу у користувачів – оплата комунальних послуг. Саме на неї була зроблена ставка на самому початку роботи, і вона досі залишається найпопулярнішою.

Додаток Portmone самі розробники називають “простим”. Насправді, це буде просто лише для тих, хто пам’ятає, як це стояти в черзі до каси банку, щоб заплатити за комунальні послуги.

У тих людей, які стикаються з оплатою комуналки вперше, напевно, виникнуть складнощі. Наприклад, вони можуть не знати свого комунального коду. Однак, все-таки в цьому немає вини додатка, ви маєте рацію.

Інтерфейс Portmone

На головній сторінці коротко подано основну інформацію:

  • Поповнення мобільного
  • Переказ грошей
  • Оплата рахунків
  • Усі послуги

Головне меню не перевантажене зайвою інформацією – можна в один клік отримати доступ до потрібного розділу.

У нижній частині екрану розташовано 4 кнопки:

  • Головна
  • Рахунки
  • Карти
  • Профіль

У розділі «Рахунки» можна створити шаблони основних платежів. Наприклад, щомісячну оплату мобільного, Інтернету тощо.

У розділі «Карти» можна додати платіжні картки буквально за пару секунд — її потрібно сфотографувати у додатку, і система автоматично розпізнає її.
Оновити або завантажити Portmone з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange