ArcheAge

Тут ви самостійно вирішуєте, ким хочете стати: фермером чи небезпечним розбійником. Отримайте море адреналіну в захоплюючих боях або відпочиньте від військової метушні, зайнявшись землеробством. Робіть те, що подобається, адже ArcheAge – це відкритий світ із необмеженими можливостямиРаси

Ці землі населяють різні народи: від граціозних та загадкових ельфів до похмурих та войовничих дворфів. Чарівні раси, які не перестануть вас дивувати. Кожна з них має особливі вміння. Дворфи, наприклад, неперевершені механіки та конструктори, з «приземленим» мисленням та вірою у забобони.

Класи

У вашому розпорядженні є 10 умінь. Комбінуючи їх, можна створити щонайменше 120 класів персонажів. До них відносяться: напад, оборона, скритність, гіпноз, зцілення та багато інших. Розвиваючи персонажа, ви збільшуєте кількість очок і покращуєте навички героя.

PVP-битви

Нескінченні битви заради досвіду та трофеїв це класика жанру. Нападайте на гравців із будь-яких фракцій, міряючись силою. Але пам’ятайте: будь-якої миті ви і самі можете стати мішенню.

Робіть все, що захочеться

Шляхи розвитку не обмежені. Грабуйте кораблі, шукайте скарби, боріться, ловіть рибу. Вперше за довгий час з’явилася MMORPG гра, яка дає таку можливість – будувати ідеальне життя персонажа. Використовуйте її!

ArcheAge

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange