CNN Breaking US & World News

Хочете знати, що відбувається у світі? Спирайтеся на погляди іноземних журналістів — CNN вважається найкращим агентством новин у світі. Все про події та події з перших рук у вашому смартфоні.
Це агентство — найкраще у світі бюро зі збирання та оперативного випуску новин. Журналісти та кореспонденти працюють у всьому світі, щоб швидко повідомити про останні зміни у світі.

Ми живемо у вік цифрової інформації. Щоб дізнатися про останні події, можна використовувати мобільні пристрої. Це зручно, тому що в будь-якій точці світу, де є Інтернет, можна залишатися в курсі подій. Не потрібно вмикати телевізор або заходити на веб-сайт, щоб переглянути черговий випуск. Чи це зручно? Давайте розумітися.

CNN Breaking US & WorldNews – це мобільний додаток для пристроїв на базі операційних систем Android та iOS. Ця мережа заснована у 1980 році, і спочатку працювала за допомогою кабельного телебачення. Перші у світі вони висвітлювали новини у режимі 24/7, а ця традиція досі залишається з ними.

Особливості та переваги CNN Breaking US & World News

Додаток нещодавно оновився, і став ще зручнішим і візуально приємнішим. Лаконічна кольорова гама, з червоного, білого та чорних кольорів допомагає зосередитись на перегляді роликів або читанні нотаток.

  • Тут можна дивитися випуски у прямому ефірі різними мовами. Але найчастіше – це англійська.
  • Можна самостійно настроїти повідомлення про нові події. Вони приходять на смартфон у форматі пуш-повідомлень.
  • Дивитись передачі або прямий ефір можна у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.
  • Заглиблюйтесь у новини та події: досліджуйте факти за допомогою авторських статей, розглядайте фотографії та ділитесь резонансними фактами з друзями.
  • Інформація оновлюється автоматично, коли ви прогортаєте стрічку вниз.
  • Якщо має бути далека дорога, рекомендуємо завантажити новину для перегляду офлайн. Це може бути як відео, так і текст.
  • У заголовках найчастіше зустрічаються лише серйозні новини — адже іміджу потрібно відповідати. Але іноді для розрядки обстановки можуть з’являтися жартівливі сюжети. Наприклад, які костюми цього року обирає NASA.

Єдиний мінус для країн СНД – це англійська мова. Але якщо ви знаєте його хоч би на середньому рівні, читання новин для вас буде легким. Водночас і рівень знань підтягнете.
Оновити або завантажити CNN Breaking US & World News з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange