PLAYHOUSE: Design Game

PLAYHOUSE: Design Game гра для любителів створювати інтер’єр кімнат, продумувати дизайн та цікаві архітектурні рішення прямо у вашому смартфоні.Про гру PLAYHOUSE: Design Game

Гра PLAYHOUSE: Design Game доступна на операційні системи iOS та Android.

Хочете спробувати себе в ролі дизайнера інтер’єрів? Тоді ця гра для вас.

Ви зможете:

  • Підбирати меблі та аксесуари для певної кімнати (спальня, зал чи кухня).
  • Вибирати найкращий дизайн інших користувачів у поєдинках.
  • Заробляти монети та кристали, витрачаючи їх на унікальні предмети інтер’єру.

Гра доступна тільки англійською мовою, але це вам не завадить. Дуже зрозумілий та логічний інтерфейс гри не зіштовхне вас зі складнощами.

Геймплей

Увійшовши в гру вперше ви пройдете навчання, відразу дізнаєтесь про всі тонкощі та секрети дизайнера. А далі все у ваших руках. Експериментуйте зі стилями та різними структурами в дизайні.

Найкрутіше в цій грі те, що тут використовуються реальні моделі меблів та аксесуарів для дому від відомих компаній. Наприклад:

  • Jenni Kayne
  • Tom Dixon
  • Lulu & Georgia
  • 1stDibs
  • Article

І багато інших.

Функціонал гри PLAYHOUSE: Design Game

Щоденні квести

Щодня у вас буде кілька завдань, які ви проходитимете і отримуватимете новий досвід у дизайні інтер’єрів. Ви будете вчитися працювати з різними стилями та комбінувати їх між собою. Розвивайте нагляд і не бійтеся ризикувати.

Планета

Тут ви можете побачити роботу інших користувачів гри. Ви можете надіслати реакцію, поставити оцінку та залишити коментар.

Зірка

У цьому розділі поєдинки між користувачами. Вам буде надано вибір між 2 різними роботами, вибирайте, що вам подобається. Бонусом є те, що ви будете за ваші відповіді отримувати монети, кристали чи квитки.

Монети, кристали та квитки

Куди ж їх витрачати? Ви можете їх витрачати, купуючи ексклюзивні меблі. Використовуючи такі меблі, ваш дизайн кімнати буде автоматично підвищуватися серед інших користувачів.

Спочатку всі меблі будуть безкоштовні, але з більш високим досвідом і рівнем гри предмети інтер’єру матимуть свою ціну. І вам потрібно буде враховувати цей аспект.

Школа дизайну

Проходячи завдання в даному розділі ви будете заробляти кристали та подвійний досвід. Це дуже корисно для вашого профілю.
Гра PLAYHOUSE: Design Game доступна для завантаження безкоштовно. Рекомендуємо скачати гру PLAYHOUSE: Design Game з офіційних джерел Play Market або App Store за посиланням нижче.

Розвивайте свого внутрішнього дизайнера.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange